Şimdi Ara

2002 corolla sol otomatik hakkında ne düşünürsünüz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba bakıyorum..tespit ettiğim farlarından dolayı bu eski kasa corollaların tutulmadığı. Dolayısıyla 2. el fiyatları nisbeten ucuz. Benim bulduğum bir tane var. Eski kasa, fiyatı 17,500ytl. Tipi biraz kayık ama konforu vs. nasıldır? Bir de otomatik vites randımanı nasıldır?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• fiyat yüksek bence...bende düz vitesi var.bu araçların piayasası en fazla 16,5 dur...o da full ise,yani abs hava yastığı tam ise...konfor ve sağlamlık yönünden süperdir.
  • pazarlık payı var daha..Yan Hava Yastığı, Yol Bilgisayarı, Yolcu Hava Yastığı, Sürücü Hava Yastığı, Elektrikli Camlar, Hidrolik Direksiyon, Alarm, Sis Farları, ABS, Klima donanımlı..yani neredeyse ful..sizce hangi fiyat bu araba için uygundur benim açımdan?
  • Temiz araba bulursan 1 mlyr fazla vermeyi göze al.. Macera yaşamamış ,.İyi araba bulmak çok zor. Hemen biri kapıyor...Galeriye sor. Satıyorum de. Ne fiyat derse 3 mlyr yukarısı gerçek fiyatıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 3 Nisan 2008; 13:12:03 >
  • arkadaşalar ben 2-3 aydır corolla sol arıyorum ama daha bütçeme uygun bulamadım. en son 16,750 e buldum sizin bildiğiniz varmı 15,000 15,500 civarı (ankara'da)
  • http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=1242628 bu ilana baktın mı? Telefonda bana 16.250 olur demişti..
    quote:

Orjinalden alıntı: GİFFEN

arkadaşalar ben 2-3 aydır corolla sol arıyorum ama daha bütçeme uygun bulamadım. en son 16,750 e buldum sizin bildiğiniz varmı 15,000 15,500 civarı (ankara'da)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahcos75 -- 24 Mart 2008; 13:17:48 >
  • Arkadaşlar Hürriyetteki araba sol specialmi ?...Sis farları ve çelik jant yokmu ?....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.