Şimdi Ara

2005 GOLF 5 ARACIM KASKO OLURMU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA ÖNCELİKLE. İLK ARABAMI ALDIM YAKLAŞIK 5 AY ÖNCEYE KADAR BÜYÜK Bİ HEVESLE. FAKAT BUGUN BAKTIGIMDA ARACIMIN 5 TANE HASAR KAYDI CIKTI Kİ BUNLARIN Bİ TANESİ 2005 YILINDA 14.643.20 TL DİĞERLERİ İSE 719,54 - 760,61 - 600 - 983,94 TL GİBİ HASAR KAYITLARI CIKTI. SİNİRDEN ARABAYI YAKASIM GELDİ. İŞ , İŞTEN GEÇTİ ARTIKDA , KAFAMA TAKILAN SİGORTACIM , ARACIN SİGORTASINI YAPTIRIRKEN PERT KAYDI FALAN VAR DEMEDİ BANA. ŞUANKİ KASKO DEĞERİ 28BİN KÜSÜR TL CİVARINDA. BEN BU ARACI KASKOLATABİLİRMİYİM ? OLMADI ALDIGIM GALERİYE GİDİP İYİ Bİ AZARLADIKTAN SONRA BANA SATTIGIN GİBİ AL SU ARACI VER BENİM PARAMI DİYCEM. VALLAHİ DELİ OLDUM. EĞER BİLENLER VARSA YARDIMCI OLSUN GEREKÇELERİ İLE. BİLMEYEN ARKADAŞLAR BOŞ YORUMLAR YAPMASIN. TEŞEKKÜRLER.

• Öncelikle geçmiş olsun. Keşke o hasar kayıtlarına arabayı almadan önce ulaşsaydınız diyeceğim ama iş işten geçmiş. Noter satışı da yapıldıysa galerici esnafını öldürseniz geri almaz. Onlar tek ayak üzerinde 40 yalan söylemeyi adet haline getirmişler, bence siz o arabanın km'sine de baktırın, oynanmış olması kuvvetle muhtemel. Pert kaydı yok ise kasko yaptırabilirsiniz ancak tramer sicilinin bozuk olması kasko bedelini arttıracaktır.
  • kardeş almadan önce araştırsaydın keşke neyse olan olmuş sanmıyorum ki galerici geri alsın arabayı.aracına kasko yaparlar biraz yüksekte olsa.
  • aracınızda hiçbir hasar olmasa bile 5 yaş ve üzeri araçlarda kasko ne yazık ki ekonomik olmuyor... aynı şey benim de başıma geldi.. 95 model bir araç almıştım 2004 senesinde ve o zaman araç 9 yaşında idi.. kasko için çok yüksek bir fiyat teklifi verildi ben de doğal olarak kabul etmedim.. aldığım araçta hiçbir hasar yoktu buna rağmen 2004 senesinde 2900 tl fiyat teklifinden bulundular..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.