Şimdi Ara

2005 model focus 15 bin ytl nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 15 bin ytl ye 2004-05 1,4 sedan focus buldum. Fiyat olarak uygun mu ? yoksa 1,4 focusların ederi o mu?

İş için kullanmak amacıyla alacağım. LPG taktırıp çok km yapacağız. bu araç hakkında bilgi veren olursa sevinirim.

• 1.4 focus hiçbir işe yaramayan, yürümeyen bir arabadır bence. ama al eşşek niyetine bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

1.4 focus hiçbir işe yaramayan, yürümeyen bir arabadır bence. ama al eşşek niyetine bin
    quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

1.4 focus hiçbir işe yaramayan, yürümeyen bir arabadır bence. ama al eşşek niyetine bin

fiyat olarak nasıl peki?

piyasası ne kadardır? 15 iyi mi yoksa uygun mu? yoksa pahalı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: GuLaT307

quote:

fiyat olarak nasıl peki?

piyasası ne kadardır? 15 iyi mi yoksa uygun mu? yoksa pahalı mı

Alıntıları Göster
    hocam piyasa olarak 15bin uygun bi fiyat yanlız arkadaşın dediği gibi 1.4 ler çok tutulmayan bi seçenek sonradan sorun yaşama

• quote:

Orijinalden alıntı: Capoeira19

hocam piyasa olarak 15bin uygun bi fiyat yanlız arkadaşın dediği gibi 1.4 ler çok tutulmayan bi seçenek sonradan sorun yaşama

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Capoeira19

ABS
    AİRBAG
    KLİMA
    4 cam otomatik
    uzaktan kumanda vs

olması gereken donanımlar var araçda.

fiyat olarak değerlendirmeniz nasıl sizce?

2005 moıdel 1,4 focus ne kadar eder? temiz olduğunu düşünerek!!!

• quote:

quote:

ABS
    AİRBAG
    KLİMA
    4 cam otomatik
    uzaktan kumanda vs

Alıntıları Göster
    abicim donanımlar çok güzel tabiki 2005 e göre uygun bi fiyat fakat dediğim gibi 1.4 kimse tercih etmiyor o kasalarda bayılıyo o motorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

quote:

Ya cimbomlu deme böyle bak sana almanyadan bir link
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/changeSortOptions.html?sortPath=specifics.mileage&defaultOrder=ASCENDING&__lp=29&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.modelDescription=1.4&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de

150.000 bile yapmış olanı var
    75 beygir çok çok kötü olmasa gerek
    Bu arada golftedede avrupada en çok satılan benzinli versiyon eski 1.4 75 beygirlik motordur
    ama türkiyeye getirmediler bunu hiç
    15.000 liraya temizsse alınır ama bu araçları genelde türkiyede şirketler aldılar
    ne kadar temizdir tahmin edilebilir
    yinede bakımlı ise alınabilir gibi düşünüyorum en kötü turbo taktırır caddy ile yarışırım

• quote:

quote:

ABS
    AİRBAG
    KLİMA
    4 cam otomatik
    uzaktan kumanda vs

Alıntıları Göster
    15'e alır 14.500'e zor satarsın. demedi deme

• quote:

Orijinalden alıntı: Capoeira19

Alıntıları Göster
    fiyat uygun değil.kasko değeri bu aracın 15900ytl dir.fakat piyasa raici 11000ytldir.11 e veren yok ama gerçek piyasası 11000ytl dir.bilgilerinize sunarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lobye

fiyat uygun değil.kasko değeri bu aracın 15900ytl dir.fakat piyasa raici 11000ytldir.11 e veren yok ama gerçek piyasası 11000ytl dir.bilgilerinize sunarım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lobye

11 mi hadi canım. Yok artık. 11 e şahin satıyorlar 2005 focus u 11 e mi vercekler. varsa alıyım 5-6 tane

• quote:

Orijinalden alıntı: lobye

Alıntıları Göster
    sen çoşkunu dinle sayın gulat
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemati.

sen çoşkunu dinle sayın gulat

Alıntıları Göster
    2005 focus'un 1.6 sı ne kadar??

ya da 15'e daha iyi ne alabilirsin??

benim kişisel fikrim aldığın aracı satarken kar etme devri geçeli çok oluyor...hangi aracı alırsan al az çok zarar olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: armi

2005 focus'un 1.6 sı ne kadar??

ya da 15'e daha iyi ne alabilirsin??

benim kişisel fikrim aldığın aracı satarken kar etme devri geçeli çok oluyor...hangi aracı alırsan al az çok zarar olacaktır...

Alıntıları Göster
    motoru düşük diyenlere fazla inanmamak lazım..
    araçla sonuçta yarış yapmayacaksın..
    Şehirler arası yokda yokuşlarda en kötü 4. vitese düşer çıkarsın yokuşu
    şehir içindede aracı fazla zorlamadan sakin kullancaksan 1.4 motor yeterlidir

nedense bu forumda hayatında 1.4 motor kullanmamış kişiler 1.4 motoru çekmez diye nitelendirip duruyor.. herkeste aynı mantık 1.6 altındaki motorlar aracı kaldırmıyor.. koskoca üretici firmalar bunu düşünemedide siz düşündünüz tebrikler

sakin kullanım için 1.4 motor yeterlidir
    megane ların 1.4ü o akdarda kötü değil mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: MetuEs

nedense bu forumda hayatında 1.4 motor kullanmamış kişiler 1.4 motoru çekmez diye nitelendirip duruyor.. herkeste aynı mantık 1.6 altındaki motorlar aracı kaldırmıyor.. koskoca üretici firmalar bunu düşünemedide siz düşündünüz tebrikler

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

bence de haklısınız.mesela corolla 1.4 97hp sadece 13hp fark var 1.6 ile arasında ama arabanın adını kağnıya çıkarıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

bence de haklısınız.mesela corolla 1.4 97hp sadece 13hp fark var 1.6 ile arasında ama arabanın adını kağnıya çıkarıyorlar.

Alıntıları Göster
    15000 ucuz gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: EIRP

15000 ucuz gibi geldi bana.

Alıntıları Göster
    Focus genel kullnaım olarak çok güzel bir araba ama, 1.6 lt 100 hp olanları bile kalkış ve serilikte biraz yavaş kalıyor. 1.4 lt 75 hp olanlarıda bence o kasaya ağır gelir. Şehir içinde az yakar ama uzun yolda ağırlıktan dolayı bence 1.6'yı aratır, rampalarda falan zorlanır. Bende 97 model 1.4 lt 90 civic vardı, kasa daha hafifi olmasına rağmen rampalarda hissedilir bir ağırlama oluyordu. Ayrıca ikinci el satışıda zor olur. Piyasada aranmayan bir model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukeya

Focus genel kullnaım olarak çok güzel bir araba ama, 1.6 lt 100 hp olanları bile kalkış ve serilikte biraz yavaş kalıyor. 1.4 lt 75 hp olanlarıda bence o kasaya ağır gelir. Şehir içinde az yakar ama uzun yolda ağırlıktan dolayı bence 1.6'yı aratır, rampalarda falan zorlanır. Bende 97 model 1.4 lt 90 civic vardı, kasa daha hafifi olmasına rağmen rampalarda hissedilir bir ağırlama oluyordu. Ayrıca ikinci el satışıda zor olur. Piyasada aranmayan bir model.

Alıntıları Göster
    2000-2001 model doğanları bi sorsananız bakın kaç para ediyor 2005 focus 15.000ytl 1.4 olsun ne var gayet makul..

15.000ytl bence çok iyi bir fiyat bana 14.500 çekmişlerdi 2001 doğan için gerçi almaya niyetim yoktu ama bi arkadaşımın patronuydu öylesine sordum, bazende galerilere gittiğimiz zaman merakdan da sorarım nedir piyasası diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

2000-2001 model doğanları bi sorsananız bakın kaç para ediyor 2005 focus 15.000ytl 1.4 olsun ne var gayet makul..

15.000ytl bence çok iyi bir fiyat bana 14.500 çekmişlerdi 2001 doğan için gerçi almaya niyetim yoktu ama bi arkadaşımın patronuydu öylesine sordum, bazende galerilere gittiğimiz zaman merakdan da sorarım nedir piyasası diye..

Alıntıları Göster
    focus 1.4 varmıymış şaşırdımmmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: enforacle

focus 1.4 varmıymış şaşırdımmmmmm

Alıntıları Göster
    Alacaksan bari tüp taktırma. Yoksa 2005 model için iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

Alıntıları Göster
    1.4 lt motorlu focus Türkiyeye geldi mi ki de 2. el alacaksınız?????
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.