Şimdi Ara

2006 S40 Anahtar Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2006 S40 kumanda anahtar fonksiyonlarına araç cevap vermiyor.
    Aracın kapılarını kumandayla açamadığım gibi , kumandanın içinde yer alan Kılıç Anahtar diye tabir edilen anahtarla manuel olarak da açamadım.. Servis aracın çekilmesi gerektiğini söylüyor.. Bu tarz bir durumla karşılaşan oldu mu ya da bu konuya çözüm önerisi getirebilecek birisinden acil cevap bekliyorum
    Şimdiden teşekkürler..

• Araci niye cekecekler ki? Anahtarin kodu karismis yeni anahtar vermeleri gerekli ama belkide gelmesi uzun surecegi icindir...
  • Selam arkadaşlar..
    Problem neyseki bugün çözüldü.. Allah tan VolvoLine volvo servislerindeki arkadaşlardan daha ılımlı ve bilgili :) İçim kanağlıyordu araç çekilecek diye .. Aklınızda olsun elektronik problemlerde kesinlikle Volvo Line dan bilgi alın.. Telefonla yönlendirerek problemi çözdüler .. Problem ise şu şekilde; Kulu nun söylediği gibi anahtar eepromu zarar görmüş ve araç yedek anahtarı görene kadar kendini açmıyor.. Yedek anahtarda alarm tuşuna basılı tutup ( yaklaşık 10 sn. ) bekliyorsunuz ve araç yedek anahtarla haberleşmeyi sağlayarak olayı tamamlıyor.. Bu arada bilgi olması için söylüyorum, bu tarz sorunla karşılaşmamak için mutlaka araç menüsünden kişisel tercihler bölümünde 2 anahtar seçimi yapılmalı.. Ben her nedense bunu iptal etmişim zamanında... Bilginize..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.