Şimdi Ara

2008 astro enjoy hakkında bir soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar, bende 2008 astra enjoy var. sorunum şu; benzin az kaldığında sürekli menzil 50 km-35 km vs. yazıyor ve cd bilgilerini göremiyorum, radyo cd tuhaflaşıyor, kanal değiştiremiyorum. böyle bir durumla karşılaştınız mı hiç? bunun çözümü varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astra80 -- 22 Mart 2008; 19:33:41 >

• Tuhaflaşmıyor sadece direksiyon kumandalarından müdahele etmenize olanak sağlıyor.Sanırım amacı da bir an önce benziliğe uğramanızı sağlamak
  • Sadece benzin az kaldığında değil sürüş emniyetini tehlikeye atacak herhangi bir başka durumda da (mesela silecek suyu bittiğinde) siz sorunun giderilmesini sağlayana kadar ekranı ve direksiyon kumandalarını bloke edecektir.

Bazen sinir bozucu olabiliyor ama sonuşta güvenli sürüşü desteklemek için alınan önlemler olduğu için faydalı olduğunu düşünüyorum.
  • direksiyon kumandasını değil cd panelindeki kumandalar bloke oluyor......
    quote:

Orjinalden alıntı: volkan.d

Sadece benzin az kaldığında değil sürüş emniyetini tehlikeye atacak herhangi bir başka durumda da (mesela silecek suyu bittiğinde) siz sorunun giderilmesini sağlayana kadar ekranı ve direksiyon kumandalarını bloke edecektir.

Bazen sinir bozucu olabiliyor ama sonuşta güvenli sürüşü desteklemek için alınan önlemler olduğu için faydalı olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberti -- 22 Mart 2008; 22:39:35 >
  • belki de...

bendeki astra'yı (2007 idi) 6 ay kadar önce sattığım için yanlış hatırlıyor olabilirim, ama sanki konsol üzerindeki kumandalar çalışıyordu gibi hatırlıyorum.

bence siz yine de arabanızın dediğini yapın, büyüklük sizde kalsın :-)

Güvenli sürüşler

quote:

Orjinalden alıntı: drberti

direksiyon kumandasını değil cd panelindeki kumandalar bloke oluyor......
    quote:

Orjinalden alıntı: volkan.d

Sadece benzin az kaldığında değil sürüş emniyetini tehlikeye atacak herhangi bir başka durumda da (mesela silecek suyu bittiğinde) siz sorunun giderilmesini sağlayana kadar ekranı ve direksiyon kumandalarını bloke edecektir.

• Yukarı aşağı sağa sola olan tuşlarda sağ tuşa bastığında o ekran gidiyor. Ama bazen o tuşu bulmak için bakmanız gerekiyor ve kazaya da sebep olabilir. Geçen hafta bana olduğu gibi.
  • direk direksiyondaki basılabilen tuşa da bassan gider o ekran elegance sport ve cosmolarda. enjoylar için bişi diemicem basılcak olan tuş ses aç kapanın simetriği olan tuş
  • konsolda ki tuşlar çalışmıyor direksiyondan kontrol sağlanıyor.
  • cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, merak ettiğim bi bzouklukmu vardı sorusunun cevabını aldım içim rahatladı...
  • direksiyonunu solundaki tekerlek düğmeye veya konsoldaki OK düğmesine basarsanız uyarı ekrandan kalkar...
  • arkadaşlar bir soru daha sorucam, bir arkadaşımda 2004 hb elegance astra birindedede 2005 cosmo var, 2nin arabasındada konsola turuncuy ışık veren (sanırım hemen aynanın altındaydı) bir lamba vardı bende bu lamba yok, teslim alırken sormayı unuttum acaba bu lamba enjoylardamı yok yoksa son makyajlı kasalardamı yok? bilgisi olan varsa sevinirim. teşekkürler...
  • enjoylarda yoktur ambiyans ışığı. genelde kendinden kararan dikiz aynalı modellerde oluyor opellerde ambiyans ışığı
  • küçük bir detay ama çok şık duruyordu bence, olmadığını anlayınca üzüldüm gerçekten. gerçi kol dayama olduğunu bilmiyodum aracı teslim alırken onu görmenin heycanıyla ışığa dikkat etmemişim :)

saol cevap için
  • evet özellikle zifiri karanlık yollarda çok şık duruyor araba o lambayla. benim eski gtcmde vardı corsa da ışık paketi almadım otomatik farı çok gerekli bulmadığım için. en azından otomatik far yağmur sensörü ve kendinden kararan ayna 1000lira etmez bence zaen camlar filmli kendinden kararan aynaya gerek yok ben kararttım:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.