Şimdi Ara

2010 Fiesta 1.25 benzinlimi 1.4 benzinlimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Cok arastırdım bütün yeni model bu fiyatlarda olan arabalara baktım ama hem dış görünüşü olsun hem iç görünümü olsun en cekici ford fiesta 2010 model fiyatıda bu anlattıklarıma göre cok iyi fakat kafamda soru işaretleri var aceba kasa 1.25 motora ağır gelirmi bende almadan önce size danışayım dedim araç sahipleri cevap yazar yardımcı olursanız cok sevinirim ona göre yarın gidip kapora yatıracağım 1.4 mü 1.25 mi ?? ....

• Yeni Fiesta Trend 5K 1.25i 28.990,00 TL
    Yeni Fiesta Titanium 5K 1.4i 31.635,00 TL

Bana kalırsa performans anlamında seni 1.25 motor sıkıntıya sokmasa bile trend ile titanium arasındaki fiyat farkı az olmasından dolayı ben 1.4 Titanium'u tercih ederdim. 1.4 benzinli modeli test etme imkanım olmuştu, performans olarak gayet yeterli.
    Trend aldıktan sonra niye Titanium almadım diye kendinize kızmayın.
    Şimdiden hayırlı olsun!
  • Arkadaşlar bende fiesta düşünüyorum, trend ile titanyum arasındaki farklar neler biri ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse çok sevinirim.
  • ford un kendi sitesinden bakabilirsiniz aradaki farklara orda detay lı olarak tan belirtilmiş farklar
  • Performans olarak 1.25 motor gayet makul bir performans sergiliyor. 82 bg olması en büyük avantajı. Araç sadece 5 kişi binilip dik bir yokuşa gelindiği zaman zorlanıyor.Onun dışında gayet iyi.

1.4 e göre avantajı vergisinin az olması. Yakıt tüketimleri aynı.
  • ama aynı zamanda fiyat farkı da oluyor.1,25yaklasık olarak 28000 tl iken 1,4 32000 tl civarında. Şimdi benim bir soru m olacak bu arabaya alternatif olarak Fiat Punto Evo 1,3 75hp Multijet Active Düşünülebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzzylife

ama aynı zamanda fiyat farkı da oluyor.1,25yaklasık olarak 28000 tl iken 1,4 32000 tl civarında. Şimdi benim bir soru m olacak bu arabaya alternatif olarak Fiat Punto Evo 1,3 75hp Multijet Active Düşünülebilir mi?

Bende Punto evo ile fiesta 1.25 aradında kaldım , yalnız aklınızda bulunsun azcık zorlayınca 27.000 liraya 1.25 i veriyorlar .
  • Bizde 2010 1,25 fiesta için 27.400 temmuz 1 teslim pullar dahil anahtar teslim için dün kapora verdik.. ama renk konusunda kararsısız.. fırtınagri,ay tozu gri ve orda görüp begendigimiz bordo... bordo ile fırtına grinin iç döşemesi bej aytozununkide siyah... ne yapsak bilemedik tavsiyeniz var mı? bordo olan stil paket... gerci tek farkı film cam,sis farı ve celik 15 cant... normal paketde alsam zaten ben film cam yapıcam diğerleride kullanmadıgımız aksesuarlar... ne dersiniz renk ,fiyat ve performans için
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbt76

Bizde 2010 1,25 fiesta için 27.400 temmuz 1 teslim pullar dahil anahtar teslim için dün kapora verdik.. ama renk konusunda kararsısız.. fırtınagri,ay tozu gri ve orda görüp begendigimiz bordo... bordo ile fırtına grinin iç döşemesi bej aytozununkide siyah... ne yapsak bilemedik tavsiyeniz var mı? bordo olan stil paket... gerci tek farkı film cam,sis farı ve celik 15 cant... normal paketde alsam zaten ben film cam yapıcam diğerleride kullanmadıgımız aksesuarlar... ne dersiniz renk ,fiyat ve performans için

şimdiden hayırlı olsun.

aylık 490 tl x 48 ay kampanyası ile mi alıyorsunuz ? eğer öyle ise peşinat ne kadar verdiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.