Şimdi Ara

2013 ygs hatalı soru iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
5
Favori
8.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceki yıllarda bu kadar tartışılan sorular iptal edildi mi bilgisi olan var mı özellikle fizikteki çay sorusuyla ilgili ilköğretim kitabında hepsinin doğru olduğuna dair bilgiler var sizce iptal edilir mi coğrafyadaki soru da dahil

• Hiçbir soru iptal edilmeyecek. Garantisini veriyorum. Coğrafyadaki soruyu da çay sorusunu da yanlış yaptım. Hatta bana göre yine yanlış yaptığım başka bir soru olan anlatım bozukluğunda da hata var. Ama hiçbirini iptal etmeyecekler.
  • Asıl sıkıntı abakus sorusu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur8

Asıl sıkıntı abakus sorusu bence
    Hatalı soru olduğuna şüphe yok ama iptal edilmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur8

Asıl sıkıntı abakus sorusu bence
    değişik bir sınavdı 2013 YGS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlı emre

Alıntıları Göster
    çay sorusu hatalı değil anlatım bozukluğu hiç değil.
  • quote:

Alıntıları Göster
    e bu sorular yanlışsa iptal edilmezse 1 senelik çalışmam nolucak 1 soru bile çok etkiliyo deniliyor.yanlış olduğu düşünülen soru sayısı ise 3,4 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzerburak

e bu sorular yanlışsa iptal edilmezse 1 senelik çalışmam nolucak 1 soru bile çok etkiliyo deniliyor.yanlış olduğu düşünülen soru sayısı ise 3,4 tane

Alıntıları Göster
    ösym ye göre en açık olan seçenek cevaptır. iptal falan yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 28 Mart 2013; 21:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

ösym ye göre en açık olan seçenek cevaptır. iptal falan yok...

Alıntıları Göster
    Kendisi doğru yapınca soruya hatalı değil diyenlere uyuz oluyorum. Anlatım bozukluğu sorusunuda doğru yaptım fizikte tartışılan soruları da ama sorularda yanlışlık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.Z.T

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

Soru hatali degil fakat sorumlu tutuldugumuz meb kitabinda 1.şıkkın kesin dogru oldugu yaziyor.

aynen o olayı gördüm şimdi, mebin kitabını açmaya çalışıyorum, öyle yazıyorsa bence de soru iptal edilmeli. sen kalk öğrencilere ilkokulda işin temelinde bilgiyi öğret, sonra üniversite sınavında tek bir altı çizili bilgi yüzünden o bilgiyi silmesini bekle. normal bir sınav yapmak bu kadar mı zordu merak ediyorum.
  • Geçen sene Lys biyoloji'de iptal olmadı,bu sınavda da beklemeyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterElodin

Geçen sene Lys biyoloji'de iptal olmadı,bu sınavda da beklemeyin derim
    Çay, coğrafya sorusu, anlatım bozukluğunu yanlış yaptım (gerçi anlam belirsizliğini ösym saymıyor anlatım bozukluğundan demiş ama kaynak göremedim fem falan anlatım bozukluğu olarak almış) ama eminim ki iptal soru falan olmayacak bir soru bariz hatalı değilse iptal olmaz.
  • bir tane asal sayi sorusu vardi gecmis yillarda o bariz hataliydi mesela iptal oldu ama bu senekiler oyle degil yoruma acik
  • quote:

quote:

Soru hatali degil fakat sorumlu tutuldugumuz meb kitabinda 1.şıkkın kesin dogru oldugu yaziyor.

baktım şimdi.

fen ve teknoloji kitabı sayfa 159;

Isı, aktarılan enerji olduğuna göre maddenin ısısından bahsedebilir miyiz? Örneğin, “suyun ısısı”, “havanın ısısı”
    şeklinde ifadeler doğru mudur?

yani malesef kitapta hata filan yok, gazeteler totolarından haber üretmiş gene

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

bir tane asal sayi sorusu vardi gecmis yillarda o bariz hataliydi mesela iptal oldu ama bu senekiler oyle degil yoruma acik
    Abaküs sorusu hariç iptal edileceğini zannetmiyorum, benimde o iki sorumda yanlış
  • quote:

quote:

quote:

baktım şimdi.

fen ve teknoloji kitabı sayfa 159;

Isı, aktarılan enerji olduğuna göre maddenin ısısından bahsedebilir miyiz? Örneğin, “suyun ısısı”, “havanın ısısı”
    şeklinde ifadeler doğru mudur?

yani malesef kitapta hata filan yok, gazeteler totolarından haber üretmiş gene

Alıntıları Göster
    Abaküs sorusunu doğru yaptım ama son derece korkuyorum şahsen sıralamamı etkileyecek diye iptal olursa.İnşallah böyle bir rezalet olmaz , benim suçum ne yani sadece matematiğime güvenen bir insan olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 28 Mart 2013; 21:06:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Abaküs sorusunu doğru yaptım ama son derece korkuyorum şahsen sıralamamı etkileyecek diye iptal olursa.İnşallah böyle bir rezalet olmaz , benim suçum ne yani sadece matematiğime güvenen bir insan olarak ?

Alıntıları Göster
    soru iptali o kadar kolay bişe değil hadi iptal diyelim iptal olsun olayı yok ayrıca iptal edilen soru yanlış sayılmaz herkes için doğru sayılır öbür türlüsünü kim uydurduysa herkes atlamış maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thranduil the Great King

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    abaküs sorusunun iptal edilmesi gerekiyor bir sorunun 2 farklı cevabı olamaz.

2 farklı çözüm bkz.http://b1303.hizliresim.com/17/w/lk83z.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 28 Mart 2013; 21:14:46 >

• Hiçbir soru iptal olmaz.

Yahu 2 sene önce hız tepkimesine su yazdı ösym iptal etmedi.
  • quote:

abaküs sorusunun iptal edilmesi gerekiyor bir sorunun 2 farklı cevabı olamaz.

+1
    de basvuru falan yapildi mi ki soru icin yapilmadysa biz nasil yapabiliriz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.