Şimdi Ara

2014 LYS 4 VE LYS 3 HAKKINDA SÖZELCİLER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar son haftaya girmiş bulunmaktayız sizce bizi bu yıl Tarih,Felsefe,Coğrafya ve Edebiyat da neler bekliyor ? Sınavın zorluk derecesi nasıl olur ? Beklediğiniz sürprizler var mı ? Ve her şeyden önemlisi yeterince hazırmıyız ? Konuşalım tartışalım birbirimize destek olalım ve en önemlisi moral..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sözelcibirisi -- 9 Haziran 2014; 20:27:11 >

• Lys 4 sınavı hangi dersleri içeriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megrel53

Lys 4 sınavı hangi dersleri içeriyor ?

Tarih Coğrafya-2 Felsefe Grubu ( Psikoloji-Sosyoloji-Mantık-Din)
  • Hacı bunlara verilen süre ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Megrel53

Hacı bunlara verilen süre ne kadar?

Toplam süre 135 dk :)
  • Edebiyat geçen seneki gibi olur. Yine hiç duymadığımız 2-3 yazarla karşılaşırız. Geçen sene Tarihten patladım. Bu sene biraz daha kolay olmasıni bekliyorum. Felsefe ve coğrafya da orta şekerli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Edebiyat geçen seneki gibi olur. Yine hiç duymadığımız 2-3 yazarla karşılaşırız. Geçen sene Tarihten patladım. Bu sene biraz daha kolay olmasıni bekliyorum. Felsefe ve coğrafya da orta şekerli olur.

Edebiyat bende ondan 1-2 sürpriz isim bekliyorum geçen sene benim de tarih çok kötü gelmişti ama sonradan anladım ki sorular basit gibiymiş. Tabi geçen yıl en düşük Türkiye ortalması gelmiş tarihten geçen yıl ki gibi ya da bir tık kolay olur gibime geliyor benimde.
  • Valla hic hazir hissetmiyorum. Tarihi dun bitirdim, sinava kadar tekrar yaparak gidicem soru cozucek vakit kalmadi. Cografyada yarida oda artik ne kadar biterse. Felsefe grubunu onceden bitirdim

• Edeb yıne aynı olur tarıh gecen yılkı gıbı olursa ıyı olur. ıns bu sene zorlamazlar tarıhı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gradyy -- 9 Haziran 2014; 21:04:51 >
  • gradyy kullanıcısına yanıt
    heralde en zor tarih sınavı 2012 LYS miş inşallah öyle sormazlar bu yıl da o yıl ayrıntının ayrıntısını sormuş ÖSYM
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 25 fem denemesi kesinlikle öneririm, bilmediginiz çok şeyi göreceksiniz.
    Bilmediklerimi bir dosyada toplayacagım sorulardan çıkardıgımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sözelcibirisi

heralde en zor tarih sınavı 2012 LYS miş inşallah öyle sormazlar bu yıl da o yıl ayrıntının ayrıntısını sormuş ÖSYM

Zor olacak gıbı bır hıs var ıcımde bakalım nolacak

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Valla hocam 25 fem denemesi kesinlikle öneririm, bilmediginiz çok şeyi göreceksiniz.

Bizimlede paylasabilirmisiniz hocam ? Az sure kalmasa bende alirdim ama simdi alsam bile gelmesi 2 gunumu alir

• quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

quote:

Bizimlede paylasabilirmisiniz hocam ? Az sure kalmasa bende alirdim ama simdi alsam bile gelmesi 2 gunumu alir

Topladıgım zaman hepsini atarım hocam, denemeden çıkarıcam bütün notları güzel sorular var onları bir şekilde toplucam.
  • CarlBenz kullanıcısına yanıt
    Simdiden Allah razi olsun hocam, bekliyoruz

• quote:

Bende çözüyorum şu anda gerçekten zor bir deneme bilinmeyen terimler kavramlar çok fazla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.