Şimdi Ara

2019 yks tıp isteyenler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
5
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tıp isteyenler nereyi istiyorsunuz ve durumlar nasıl tyt? Ben başlayayım Marmarayı istiyorum :)

• ÇOMÜ tıp.kirikla deniyorum.umarim basaririz.
  • İnşallah hocam. Ben de 12 yim ama obp baya kötü :( netler nasıl şuan
  • CERRAHPAŞA
  • Darkseid09 kullanıcısına yanıt
    Oo süper kaç yapıyoruz şu an? Konular tam mı?
  • marmara tıp
  • Aposteriorizm kullanıcısına yanıt
    İnşalah hocam. Netler obp nasıl?
  • Çapa Marmara Ege 😂
  • 100 65 civarı geliyor.Özdebir 100.75 66 idi sen hesabını yaparsın.Hocam marmara tıpa geziye gitmiştik gerçekten güzel bir okul yeri biraz şehire uzak kalmış sadece elbette işinize karşımak istemem ama sbü yü de değerlendirin derim.Benim 2. Tercihim sbü
    Hocam netlerin baya iyiymiş benim konular tam değil ama şuan 80 lerde geliyor. Evet sbü de marmaradan sonraki ilk tercihim. İnşallah olur hocam
  • Valla herhangi bir tıp istiyorum. 90 60 civarlarındayım.
  • 17 k dan mezunum ilk 10 k içinde tıp istiyorum en iyisini yapabilirsem neden olmasın?
    Bu arada tıp isteyenler durumlar nasıl tyt? Yazmışsın. “Tıp isteyenler durumlar nasıl ayt?” yazman gerekiyor
  • Raveen kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bu aylarda temelden başlayanlar önce tyt hallediyorlardır diye öyle demiştim. Umarım istediğiniz olur hocam geçen sene kaç net yapmıştınız acaba 17 k?
  • Raveen kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bu aylarda temelden başlayanlar önce tyt hallediyorlardır diye öyle demiştim. Umarım istediğiniz olur hocam geçen sene kaç net yapmıştınız acaba 17 k?
  • 61 ayt 99 tyt
    Hocam eğer siz de tyt kasıyorsanız öyle bir hataya düşmeyin. Ben hep ayt ye aptal işi ezber diye baktım. Tyt zeka ve pratiklik gerektirdiği için zevk alıyordum. Sakın siz de bu hataya düşmeyin ayt yetiştirmiyorsunuz sonra.
  • Aynen öyle ayt yi hızlandırmaya bakıyorum şuan
  • Hedef Dicle tıp

Durumlar eh
  • Tyt 91 geldi ayt 56 son ozdebirde normalde tyt 95 100 arası görüyorum
    Hocam yeni farkettim Cerrahpaşadan sonra çapayı niye atlayıp sbü yü ikiye koydunuz?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.