Şimdi Ara

1.370.000 e HONDA JAZZ E-HEV *0-100 9,4 SN, 253 NM TORK *ADAPTİF CC*ISITMALI KOLTUK*10 AİRBAG* (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.300
Cevap
54
Favori
57.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. Umarım arayan birine yardımcı olmuşuzdur.
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

• adepex kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim babamın gerçi ama arada kaciririm biz omoda devam1.370.000 e  HONDA JAZZ E-HEV *0-100 9,4 SN, 253 NM TORK *ADAPTİF CC*ISITMALI KOLTUK*10 AİRBAG* 

E hani aliyordun bugun?
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt

Hala tescil olmadı bu hondanin ben 1.370.000 e  HONDA JAZZ E-HEV *0-100 9,4 SN, 253 NM TORK *ADAPTİF CC*ISITMALI KOLTUK*10 AİRBAG* 

• boşver geç olsun güç olmasın,

akşama kadar olur belki yarın alırsın

adam aradı şimdi yarın 10 da teslimat hele şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

adam aradı şimdi yarın 10 da teslimat hele şükür

sevindim

• Honda mutluhan da bir lacivert elegance mavcutmus haberiniz olsun
  • 1.370.000 e  HONDA JAZZ E-HEV *0-100 9,4 SN, 253 NM TORK *ADAPTİF CC*ISITMALI KOLTUK*10 AİRBAG*
    Hayirli olsun.

Econ tusunu kapat ( vitesin yaninda) arabayi kagni yapmissin. Gerek yok oyle de ekonomik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 12 Ekim 2024; 11:33:11 >
  • hocam iki sorum var bu araba piyasada pek yok bunun nedeni talep olmaması mı yoksa arz olmaması mı ? talep var ama arz yoksa neden getirmiyor Honda bu aracı türkiye'ye ?

ikincisi de malum piyasada pek bulunmadığı için yedek parça sorunu yaşamaz mıyız bunda ?
  • AllAlone A kullanıcısına yanıt

hocam; bu konuyu okumadan böyle bir aracın varlığından haberdarmıydınız?

büyük ihtimalle hayır, ilk sorunuzun cevabı bu. ayrıca temmuz ayının ikinci yarısına kadar bu araç 1.5 milyon tl idi. o da büyük bir etken tabi.

ayrıca nedendir bilmem burda bile iki kişiye tavsiye etmeye görün bir dövmedikleri kalıyor.

1310 liraya sıradan motorlu çift kavramalı arkası daracık acc yi bırak cc si bile olmayan arabaya fırsat diye lanse ediyorlar

60 bin lira fazlaya tam hibrit araç satılıyor kimsenin haberi yok.

yedek parçadan kastınız mekanik yedek parça ise zaten 6 yıl garantili.

ki araç honda ve japonya imalatı öyle avrupa araçları gibi zırt pırt orası burası bozulacak bir araç değil.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 12 Ekim 2024; 12:22:18 >
    yani sadece mekanik anlamda sormadım, atıyorum önden vurdum bir yere far parçalandı değişmesi gerekecek, Japonya'dan mı gönderecekler o parçayı ? keşke tr'de tutsa millet gidiyor aynı paraya saatli bomba 1.2 puretech arabaları çift kavrama şanzımanları vs. alıyor ama buna bakmıyor. yok vw'ye binip dayıoğluna hava atacak alman arabasına bindim diye bi far değişimi için 2-3 hafta (belki ay) beklemek de can sıkar açıkçası.

aklım almıyor bu aracın tr'de tutmamasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllAlone -- 12 Ekim 2024; 12:41:13 >
  • açıkçası başıma gelmiş bir tecrübe yok, ama honda bu ülkeye dün gelmedi, adı şanı duyulmamış yeni yetme marka da değil, daha stoklu çalıştığını düşünüyorum.

insanlar bu arabayı yakından göremediği için clio polo i20 gibi sıradan hb bir araç sanıyorlar.

içine binmeden onlardan ne kadar geniş ve ferah olduğunu anlama yolu da yok, teknik veriye bakıyorsun nerdeyse hepsinden ebat olarak ufak.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 12 Ekim 2024; 12:51:0 >
    1.370.000 e  HONDA JAZZ E-HEV *0-100 9,4 SN, 253 NM TORK *ADAPTİF CC*ISITMALI KOLTUK*10 AİRBAG*

Valla hiç farkında bile değilim ama çok tasarruflu bir araba maşallah bide dur kalk trafik konforlu şanzıman olmadığı için

• AllAlone A kullanıcısına yanıt

Ben bugün teslim aldım inan okadar çok bekleyen varki aracı isteyen ama Honda ayda 3 5 getiriyor maalesef bu araçtan inanılmaz talep var şuan ama araba yok

iyice tecrübe et güzel bir yazı yaz.

arka diz mesafesi nasıl dediğim kadar varmıymış?

bazıları abartıyorsun diyor da senin omodaya göre nasıl mesela?

Arka çok geniş D sınıfı kıvamında omodanin kötü değil ama bana sanki bi tik daha geniş geldi bakalım biraz daha kullanayım

kazasız belasız;

tekrar hayırlı olsun.

ilk sayfada; kablosuz android autoyu aktive etmeyi, ve eğer takılma oluyorsa bunun çözümünü bulabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.