Şimdi Ara

22 Saat Otobüs Yolcuğu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler pazar günü İzmir Erzurum otobüs yolculuğu yapacağım. Kös kös oturarak yol geçmez

Şimdi bu koltuk arkasındaki tvler Kaç gb Flash disk kaldırır. Filmler mp4 formatını okuyabilir mi (deneyen var mı hiç)

Önerilerinizi bekliyorum.. çok gırgır a düşmesin Özel e açmak istemedim.

• hiç mi cevabı olan yok?
  • gerekirse telefonunu felan sat ama uçakla git,çekilmiyor güven bana,ayrıca koltuk tv'leri hep bozuk oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görgüsüz Hayvan

gerekirse telefonunu felan sat ama uçakla git,çekilmiyor güven bana,ayrıca koltuk tv'leri hep bozuk oluyor

usb girişleri de mi bozuk Tv izlemeyeceğim zaten
  • 22 saat ne ya, oha.
  • 27 saat otobüs yolculuğu yaptım. 1.5 paket sigara bitti,son molalara dogru peşpeşe yakıyordum işin zor kolay gelsin.
  • internetten bak pembe olan koltuklar kız oluyo kızın arkasına otur SS bekliyoz pazar günü
  • O koltuk arkasındaki cihazlar cok dandik. İçinde film müzik vs oluyo zaten, markası funtoro mu ne genelde netten bak ona göre düzenle filmleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlxLrk

Ucakla otobus ayni paradir bosa eziyet hem ucakta yanina hatun dusme ihtimali de var otobus gibi degil

Benim yanıma suriyeli bi herif düştü sürekli arapça konuşuyor yanındaki adamla ben şanssızım sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 4 saatlik yolda bittim dostum 22 saat nedir kıçına kramp girer tv ler bozuk koltuğunu yatırmaya kalksan arkadakiler laf yapar hiç çekilmez dostum yurtiçi heralde uçakla git çok pişman olursun
  • 10 saatlik yolu kaldıramadığım için uçağa binmeye başladım.22 saat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.