Şimdi Ara

24 yaşında tıpa başlamak askerlik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler simdi 24 yaşındayım tıpa baslıcam askerlik aralık 2022ye kadar tecil edebiliyorum okul haziran 2023 te bitiyo.simdi benim sorum bu durumu göz önünde bulundurup kayıt yapmama gibi bi durumları olabilir mi?

• bisey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmaz o iş. 29 olduğun an askere alıyorlar zaten.
  • upppppp
  • Maddiyat, ailevi sebepler, askerlik, sağlıksal sorunlar yada başka herhangi bir haklı sebepten dolayı üniversite öğrenimine devam edemeyecek durumda olan kişiler için üniversiteler kayıt dondurma olanağı sunarak, bu kişilerin belirli bir süre sonunda öğrenimlerine kaldıkları yerden devam edebilme hakkı sunmaktadırlar.

Şöyle bir şey buldum.yani bu da demek oluyor ki kayıt olmana engel olamazlar.yine de öğrenci işleri bakar böyle şeylere sanırım .bir arayip sor istersen gitmek istedigin üniversiteyi.

• artık doktorlar askerlik yapmıyor diye biliyorum. araştır istersen bakanın açıklaması olması lazım

• 24 yaşında 60 obp ile tıp ha? yemin ediyorum heykeli dikilecek adamsın.
  • Kadavra duduklerken askere alinabilirsin dostum

• Fakültedeyken inzibatlar gelip seni kantinden toplayacak

Sıkıntı değil hocam kolunuzu yada bacağınızı fln kırarsınız muayneden bir kaç ay tecil hakkı doğar

En kötü okulu dondurursun

• gitarci107 G kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem bile yapamıyorlar. Doktorlar bir yıl boyunca askerlik yapıyor. En son doğuda görev yapan doktorların askerlikten muaf olması konuşulmuştu ama o işte olmadı diye biliyorum. Geçen seneye kadar durum bu şekildeydi, bu sene değiştiyse bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tıpta okurken 29 yaşında olduğunda son sınıftaysan okulu bitirmeni beklerler son sınıftayken çağırmazlar askere.
    Zaten okul 2023 de bitecek 2023 e kadar tecilli sayılırsın şuan 4 5 ay için askere çağırmazlar.
    Okulu uzatırsan sıkıntı olabilir ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmfahrt -- 24 Temmuz 2017; 8:22:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.