Şimdi Ara

307 hakkında bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1.6 307 hakkında çok şey duydum çabuk dökülüyo 100binde çıkarmadık sorun bırakmaz servis problemi felan hiç pug almadığım için bilmiyorum en doğru şekilde anlatırmısınız 307gerçekten sorunlu mu yoksa iyi bi araçmı(250bin yapmış araçlar nasıl sağlammı motor olarak,306 lardan var mı çok yol yapmış araç)

• Alacaksanız ben size yeni kasa 307 lerin dizelini öneririm,100 bin km li araç almanı önermem,yinede sizin tercihinizdir alabilirsiniz.

207 dizel 1.6 90 bg'liği öneririm,iktisadi imkanınız varsa 308'i bekleyin derim.

quote:

Orjinalden alıntı: takanu

arkadaşlar 1.6 307 hakkında çok şey duydum çabuk dökülüyo 100binde çıkarmadık sorun bırakmaz servis problemi felan hiç pug almadığım için bilmiyorum en doğru şekilde anlatırmısınız 307gerçekten sorunlu mu yoksa iyi bi araçmı(250bin yapmış araçlar nasıl sağlammı motor olarak,306 lardan var mı çok yol yapmış araç)
  • ya arabanın allahı var tipi çok güzel ama corollamm sorunsuz gerçekten o rahatlığı verecekse alıcam araştırıyorum
  • kardeş corolla bırakılıp peugeuot ya binilmez parana yazık ya toyota devam et ya da ford,vw e terfi et.

paran warsa audi,bmw...
  • 307 çıktıgı zamanlar kullananlar illallah dedi 2-3 sene sorunla mücadele ettiler

3 kişi tanıyorum arabasını satan yazık olur alma

alıcaksan 2006 2007 al yada paran varsa şuanda sıfırını al sorunlarını anca gideriyolar
  • 1.6 307 XT otomatik kullanıyorum. Oldukça konforlu. 40.000 de henüz bir sorun yok. Sonrasını göreceğiz.
    Şiddetle tavsiye ederim. Yakıt için se gaza yüklenmezsen sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.