Şimdi Ara

323. Dönem Tuzla Piyade Okulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bana hava piyade çıkmış
    havacılar hep kütahyada
    tuzlada biz nasıl eğitim alacaz acaba ağır mı olur
    hava kara piyade olunca fark etmiyor mu

• arkadaşım uzun dönem yaptı orda. eğitimi biraz zormuş. gerçi o fazla zor falan dememişti ama ben başka yerlerden duydum zor olduğunu ona sorduğum da ise "ee yani zordu askerlik sonuçta" demişti. çok zor olduğunu sanmıyorum. orda geçirdiği günlerden çok iyi bahsetti çok baba komutanlar var falan diyodu. hayırlı olsun arkadaşım bence bu saatten sonra zormuş değilmiş fazla düşünme. komando olacak arkadaşlarımız var inşallah çok iyi komutanlara denk gelirler. hepimiz için hayırlısı olsun.
  • Selam arkadaşlar,
    ben 321. dönem Tuzla piyade okulu Hava Piyade idim.Öncelikle Allah kolaylık versin.çok zorlu bir 2.5 ay geçireceksiniz.Hava Kara ve Deniz piyadeler hepiniz aynı eğitimi alacaksınız.Bol Bol sürünecek, psikolojik olarak yıpratılacaksınız.Sizi ilk haftalarda bol bol süründürecekler.Ceza olarak verilen sürünmeler aslında eğitimin bir parçası o yüzden zevk almaya bakın (biz öyle yapıyorduk).
    Sınavlar kalırsanız er çıkarsınız 15 ay yaparsınız gibi hikayelerin hepsi sizi korkutmaya yönelik.öyle bir şey yok.
    giderken yanınıza bol bol bozuk para alın.lazım olacak.
    Allah yardımcınız olsun.
    Hv.Piyade Asteğmen TolgaK.
  • valla tolga kardeş ben de orada havacı olan birini arıyordum merak ettim piyadenin içinde biz havacıların eğitimi nasıl olacak diye ama sen rahatlattın beni :((( :)
    allah yardımcımız olsun tırstım biraz herkes havacı rahat olur diyordu ama öyle olmayacak anlaşılan
    dağıtımda nereye gittin ve en azından ustalık rahat mı ??
    şimdiden tşk

birde giderken vereceğin bir kaç tüyo varsa (kıyafet eşya gibi) sevinirim ;)
  • 321. Donem Hudut takım Komutanı olarak sunu soyleyebilirim kardeş, hem fiziksel hem piskolojik olrak zor bir 75 gun seni beklıyor ancak o 75 gun bir o kadar da çabuk geçiyor guzel arkadaşlıklar ediniyorsun hava piyade olarak çok sanslısın diyebilirim guzel biyere gideceksin kurayla ve branş kurası diye bir sıkıntı çekmeyeceksin şimdiden hayırlı teskereler
  • bende varım
    deniz piayde olarak eğirdirden refüze oluup geldim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.