Şimdi Ara

4 kişiden dayak yedik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 15 dk önce adana barajyolunda 4 kişiden dayak yedik bir arkadaşım daha vardı vurmadık adamlara kafaları güzeldi bıçak felanda vardı.Şuan çok sinirli ve heyecanlıyım adamlara bir tane vuramadık kafayı yiyecem.

• Ne tırsak adamlar var şu dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D62C81441

Ne tırsak adamlar var şu dünyada
    kafaları madem güzeldi dengeleride yerinde değildir bi yumruk atıp kaçsaydınız en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir_08

kardeş 4 kişilerdi ve bıçak vardı korktum çünkü 4 tane ayyaş serseri yüzünden bıçaklanmak istemiyorum
  • Barajyolunun neresinde hocam tenha bir yer mi?
  • gabarda 4 kişiydik
  • bunları döven sarhoş benim soruları alayım
  • Bu saatte ne isiniz vardı orda sizin mi kafanız güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behaviour

kafaları madem güzeldi dengeleride yerinde değildir bi yumruk atıp kaçsaydınız en azından

Hocam bıçak da salladılar vuramadık bir de bir anda ne bakıyonuz lan hayırdır diyip vurdular felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filozof_Bey

quote:

Orijinalden alıntı: Behaviour

Hocam bıçak da salladılar vuramadık bir de bir anda ne bakıyonuz lan hayırdır diyip vurdular felan

Alıntıları Göster
    Kafam güzel değil hocam barajyolunda yol üstünde bu ziraat bankası varya hocam onun karşısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filozof_Bey -- 15 Eylül 2015; 22:30:23 >

• Ulan dayak yediniz hemen konu açmışınız bidaha görelim sizi daha beter yapacaz olum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Balgam

Ulan dayak yediniz hemen konu açmışınız bidaha görelim sizi daha beter yapacaz olum

hocam dalga geçmeyin böyle pislikler yüzünden sokakta yürüyemez olduk zaten
  • Afiyet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

Afiyet olsun

Hocam 4 kişi bıçakla sizi de döver o zaman anlarsınız dalga geçmeyin hocam lütfen
  • bıçağı görünce ben direkt tabana kuvvet depara kalkardım Diğer türlü var gücümle dalardım ama kaçsaydın keşke
  • Bi tas ataydin bari yav kum torbasi misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOTHEON -- 15 Eylül 2015; 23:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

Afiyet olsun
    Eskiden dh abileri vardı adres isterlerdi. Şimdi olsa o sarhoşları bir güzel benzetirlerdi
  • quote:

quote:

quote:

kardeş 4 kişilerdi ve bıçak vardı korktum çünkü 4 tane ayyaş serseri yüzünden bıçaklanmak istemiyorum

Gel sana başımdan geçen bir olayı anlatayım

Artvinde poşalar(çingeneler) vardır.Birgün ıssız bir mahallede gezerken 2 si para istedi.Kavga ettik.2 gözüm de morardı ama adamlar pert,

Yani korkmuycan.Vuracan.

Ne alaka olum,git biraz türkçe dersine çalış
    Adam ne diyor sen ne diyorsun
    Adamlar sarhoşmuş ve bıçakları varmış,yani bıçağı saplamaktan gram çekinmezler çünki sarhoşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim_R

Eskiden dh abileri vardı adres isterlerdi. Şimdi olsa o sarhoşları bir güzel benzetirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fallen Angel by A.C

quote:

quote:

quote:

Gel sana başımdan geçen bir olayı anlatayım

Artvinde poşalar(çingeneler) vardır.Birgün ıssız bir mahallede gezerken 2 si para istedi.Kavga ettik.2 gözüm de morardı ama adamlar pert,

Yani korkmuycan.Vuracan.

Ne alaka olum,git biraz türkçe dersine çalış
    Adam ne diyor sen ne diyorsun
    Adamlar sarhoşmuş ve bıçakları varmış,yani bıçağı saplamaktan gram çekinmezler çünki sarhoşlar

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bilmiyorum ama hap felanda atmış olabilirlerdi yani adamın biri titriyordu böyle zaten olay 10 saniye de oldu ne bakıyonuz lan felan dediler kimsiniz lan siz dediler vurdular zaten ben de vuracaktım bıçağı görünce korktum tabi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.