Şimdi Ara

42500 tl ye 1.5 dizel dacia steepway

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 42500 tlye sıfır dizel full paket dacia sandero stepway alınırmı arkadalar. Benim 2000 model accent i 9.500 sayıyorlar. Yada 2012 üstü 35000 tl ye kadar dizel hangi aracı tavsiye edersiniz.

• Sadece ne alabileceğini göstermek amacıyla yazıyorum... Al diye degil..

2007-2008 KIA sportage 2.0 dizel otomatik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 29 Haziran 2014; 23:13:28 >
  • lütfen şu paraları vermiyelim.Burda yönetici 2008 model 80k km 308 aldı 33.000 tl ye galiba.Başka modellere bakın illa sıfır demeyin o kalitesiz arabalara bu kadar para harcamayın.

Şahsi fikrim bu tabi kararınız kesin ise bir şey diyemem.
  • Senin arabayi cok ucuza sayiyorlar,satip oyle alinabilir yalniz 1.2 alip tup taktirmak daha mantikli olur.Fiyati fazla geldi,35.900 tl ye fiat linea aliniyor.
  • Benim arabanın bir adaet büyük kazası var. Kaput çamurluklar tampon falan değişti.
  • gkhndinc G kullanıcısına yanıt
    şu yönden güzel dizel motor fena değil full paket eh tipi de fena değil ama sonuçta o bir dacia ne kalite ne konfor hiç birini bulamazsınız diye düşünüyorum 42 bine güzel araçlar var bence ikinci el modelli konforlu kalitresiyle kendini gösteren araçlara bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxeraycanxx

şu yönden güzel dizel motor fena değil full paket eh tipi de fena değil ama sonuçta o bir dacia ne kalite ne konfor hiç birini bulamazsınız diye düşünüyorum 42 bine güzel araçlar var bence ikinci el modelli konforlu kalitresiyle kendini gösteren araçlara bakın derim
    42 bin lira o arabaya versem arkadaşlar sorsa kaça aldın diye cevap veremem.
  • Hocam yapma etme eyleme.İnan hayatımda içi bu kadar dar arabaya daha önce hiç binmedim.Bu arabanın ederi 25000 falandır.Yapmayın bu arabalara bu paraları vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Hocam yapma etme eyleme.İnan hayatımda içi bu kadar dar arabaya daha önce hiç binmedim.Bu arabanın ederi 25000 falandır.Yapmayın bu arabalara bu paraları vermeyin.

o kadar kötümü bu araç ya
  • Geçen sene 33 bin tl ye satiyolardi ne ara 42 bin hey allahım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Geçen sene 33 bin tl ye satiyolardi ne ara 42 bin hey allahım ?

Bana pazarlıkla 30.500 e bırakmişlardı. :)
  • gkhndinc G kullanıcısına yanıt
    Aracın içi çok dar ve malzeme kalitesi yerlerde sürünüyor.
  • Herhalde yeni kasasina ve ful olana size o fiyati vermisler. Ne yazikki bizim ulkede ucuz araclar hemen yuz bulsun fiyatlar tavan yapiyor gereksizce. Ornek vermej gerekirse duster full look paket ve bir kac artisi var. 2011 yilinda 2011 model almistik 44bin tl ye simdi satmaya kalksak en kotu 40bin tl ye gider. Cunku yeni cikan kasa 60bin tl ye dayandi. Bence sizin aradiginiz arac orta ayarda hb yeni kasa olan 2010-2012 dizel megane dir. 35bin tl ye de. Sonucta motoru kendini kanitlamistir. Uzmez sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Aracın içi çok dar ve malzeme kalitesi yerlerde sürünüyor.
    Stepway in içi dar değildir, sanderoya göre tavanı da daha yüksek. Motor zaten kendini kanıtlamış, mercedes bile kullanıyor. Yalnız malzeme kalitesi konusunda beklentiyi düşük tutmak lazım, güvenlik konusu da öyle. 2 airbag, abs, esp var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Herhalde yeni kasasina ve ful olana size o fiyati vermisler. Ne yazikki bizim ulkede ucuz araclar hemen yuz bulsun fiyatlar tavan yapiyor gereksizce. Ornek vermej gerekirse duster full look paket ve bir kac artisi var. 2011 yilinda 2011 model almistik 44bin tl ye simdi satmaya kalksak en kotu 40bin tl ye gider. Cunku yeni cikan kasa 60bin tl ye dayandi. Bence sizin aradiginiz arac orta ayarda hb yeni kasa olan 2010-2012 dizel megane dir. 35bin tl ye de. Sonucta motoru kendini kanitlamistir. Uzmez sizi.
    O parayı şu ortam da sıfırı hak ediyor hocam.

Ama ben almam.

Araçta 1.5dci var zaten para eden o motor araç çöp ama şu an en çöp araç bile 34.000Tl ilen bence fiyat normal.

Dizel,1.5dci az yakıyor,fena da değil araç.

Yani ederi 30.000TL olur ama 42.500 fazla değil.

Ben o paralar İ20,Corsa ve 208 bakarım.

Ama en çok üstüne düşeceğim araç Fiat Punto olurdu.

• O paraya Geely emgrand ec7 lpgli bile alırım ama Dacia Sandero almam. Bütçe müsaade ediyorsa 1.4 style ibiza alıp tüp atın.

Bu arada Geely bile alırım dememin sebebi en azından geniş araba euroncapden 4 yıldız almış, symbol linea gibi araçlardan daha güvenlidir. Ama hayvan gibide yakar gerçi o boyutlara ve benzinli motora göre normal ancak linea- symbol gibi araçların mjet ve dci gibi avantajları var.
  • Opel Corsa - Fiat Punto - Ford Fiesta bunlara bakmadan karar verme hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

O parayı şu ortam da sıfırı hak ediyor hocam.

Ama ben almam.

Araçta 1.5dci var zaten para eden o motor araç çöp ama şu an en çöp araç bile 34.000Tl ilen bence fiyat normal.

Dizel,1.5dci az yakıyor,fena da değil araç.

Yani ederi 30.000TL olur ama 42.500 fazla değil.

Ben o paralar İ20,Corsa ve 208 bakarım.

Ama en çok üstüne düşeceğim araç Fiat Punto olurdu.

Alıntıları Göster
    2013 yılı başında stepway 1,5dci full olanını 32,500tl aldım..
    şehir içinde 8,000km yaptım..şehir içinde ekonomik,pratik bir araç..

yaz gelince ekonomik olur diye uzun yola gittim...bir haftada 3000km yol yaptım...istanbula gelir gelmez arabayı elden çıkardım...

şimdiki aklım olursa alırmıyım? almam...35,000tl 2012-2013 208 hdi alır keyfime bakarım..arta kalan parayı da mazot parası yaparım..

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

2013 yılı başında stepway 1,5dci full olanını 32,500tl aldım..
    şehir içinde 8,000km yaptım..şehir içinde ekonomik,pratik bir araç..

yaz gelince ekonomik olur diye uzun yola gittim...bir haftada 3000km yol yaptım...istanbula gelir gelmez arabayı elden çıkardım...

şimdiki aklım olursa alırmıyım? almam...35,000tl 2012-2013 208 hdi alır keyfime bakarım..arta kalan parayı da mazot parası yaparım..

Alıntıları Göster
    o arabaya o parayı vermek resmen enayilik olur kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lose_your_self

o arabaya o parayı vermek resmen enayilik olur kusura bakmayın

Alıntıları Göster
    dacia lodgyi sürme şansım olmuştu araç tamamen hissiz. ne sürüş zevki ne kalite hiç bişey yok kesinlikle dacia alma derim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.