Şimdi Ara

50.000 TL - 55.000 TL ARASI ARAÇ TAVSİYESİ ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçe olarak en fazla 55.000 TL ye uygun araç tavsiyeleriniz nelerdir? İkinci el Dizel otomatik - manuel olabilir. HB model olarak 2011 üstü olsun istiyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaxus -- 24 Mayıs 2015; 16:46:07 >

• C4, focus, megane aklima ilk gelenler bunlar. Vw araclarinin otomatiklerini kafadan eleyin. Sorunlu araclar. Onlarinda manuelleri tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence sen ne istediğini pek bilmiyorsun
    -0 veya 2.el
    -otomatik de olur manuel de
    -HB de olur Sedan da...
    -hele bir de dizel otomatik demişsin o hepten işleri değiştirir...

bence tercihlerini biraz daha sınırla, bu şekilde uygun bir araç bulman çok zor. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

bence sen ne istediğini pek bilmiyorsun
    -0 veya 2.el
    -HB de olur Sedan da...

bence tercihlerini biraz daha sınırla, bu şekilde uygun bir araç bulman çok zor. Kolay gelsin

daralltım :) bu şekilde önerin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaxus

quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

bence sen ne istediğini pek bilmiyorsun
    -0 veya 2.el
    -HB de olur Sedan da...

daralltım :) bu şekilde önerin ?

dizel otomatik diyince elimizde 308, golf 7 DSG, focus powersihft gibi araçlar var ancak şanzımanlar konusunda rivayet muhtelif o yüzden bu araçların 2.eline girmek biraz riskli ya da algı öyle. Sıfır alayım dersen de baz model fiyatları 70K den başlıyor
    ama otomatik riskine girmeyim dersen manuel de 2.el olarak dizel golf, focus gibi araçlar düşünülebilir. İ30 fazla yakıyor diyenler var.

ben 2 ay önce sıfır benzinli focus trendx poweshift aldım. şimdilik gayet memnunum, o zaman dizeli çıkmamıştı henüz ama fiyatı 77 binden başladı arada 20 binden fazla var alınacak gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ned_Starkk -- 24 Mayıs 2015; 17:25:32 >

• ford fiestadan farkı bir araba parası ötv daha az ödüyorsun ve içi çok daha geniş.

Güncel fiyat listesi

TOURNEO COURIER 1.5 L TDCi 75 PS TREND 45.055 TL

TOURNEO COURIER 1.5 L TDCi 75 PS DELUXE 47.130 TL

TOURNEO COURIER 1.6 L TDCi 95 PS TITANIUM 50.880 TL

TOURNEO COURIER 1.6 L TDCi 95 PS TITANIUM PLUS 53.285

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKTAN06 -- 24 Mayıs 2015; 17:44:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.