Şimdi Ara

5310 - 5320

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu Hafta İçinde Telefonumu Bu 2 Telefon Arasından Seçerek Alacağım.Benim İçin Öncelikli Olan Kulaklıktaki Müzik Performansı.Symbyan Farketmiyor Yani,Daha Önce S40 Kullandım Ve İsteklerimi Karşılamaya Yetiyor.Yani S60 Diye 5320 Seçmeye Gerek Görmedim.

Daha Önce 5300 Kullanıcısıydım,Arkadaşın Aklına Uyup Çin N99i Aldım.

Aradığım Özellikler:
    -Kulaklıkta Kusursuz Müzik Performansı
    -Uzun Batarya Ömrü

5320'deki Batarya 5300'la Aynı (5B),Müziğin Dozunu Fazla Kaçırdığınızda Performans Vasat Denilecek Durumda.
    Neyse Kısaca Kulaklıkta Müzik Dinlemek İçin Hangisi Diyorum.

Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.450 YTL'ye Kadar Müzik Performansı Bu 2 Telefondan Daha İyi Olan Alternatif Önerilerinizide Yazabilirsiniz.

• 5320 nin kulaklığından kusursuz bir ses alabilirsin ama batarya performansı için aynı şeyi söyleyemem.
  • dostum o fiyata ben sıfır gibi p1i alırım yok uymadı dersen se lerin walkman telefon modellerini incele yok o da olmadı dersen samsung i450 o da olmadı dersen philips x800 valla seçenek çok da senin istediğin özellikler o belirlediğin iki telefonda yok bence
  • Uzun batarya ömrü istiyorsan ikisinden de uzak dur. 5310 kulanıcısıyım, kulaklık performansı mükemmel bence Eğer amacın müzik ve uzun batarya ömrü ise boyutlarıda rahatsı etmiyorsa N91'e bakmanı öneririm. Onun Kulaklıklığından aldığım sesi başka hiçbir telefondan almadım
  • İ450-5310 Arasında Kulaklık Performansı Seçimi Yapacak Olursak Hangisi...
  • Arkadaşlar İ450-5310 Arasında Ciddi Bi Çıkmazdayım Lütfen Objektif Şekilde Yardım Edin,Başta Kulaklık Performansı Olmak Üzere Hangisini Tavsiye Edersiniz...
  • 5320 önerebilirim hocam 5310 dan daha iyidir..
  • Tasarımından Ötürü 5320'yi Bi Kenara Bırakmak Zorunda Kaldım
    5310-i450 Arasında Çıkmazdayımmm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.