Şimdi Ara

5800 xm vs n79 vs n82 ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkdan anlaşıldıgı üzere ikinci el piyasasına el atacam
    yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

• dokunmatik ve büyük ekranlı bir cihaz istiyorsan 5800
    all in one bir cihaz istiyorsan n82
  • N82 güzel ama çok eski bi cihaz
    5800 iyidir bunlar agöre
  • multimedya olarak çok önemli yani kamera olsun müzik olsun benim için önemli wifi unutmamak lazım
    birde n82 max microsd destegı yazılmamıs nokia sitesinde göremedim 5800 da max 16 gb buda bi avantaj aslında
    bilen varmı n82 kaç gb desteklıyo ?
  • Ben N82 kullanıyorum ve 16GB kart var. 5GB kadar bir alan dolu ve bir sorunum da yok. Eğer kamera iyi olsun istiyorsanız 5800'ı elemeniz iyi olacaktır. N79 ve N82 arasında karar verin. Bu iki cihaz 5800'dan müzik dışında daha iyi cihazlardır. Benim sana tavsiyem tabiki N82 olacaktır.
  • şaşırdım dogrusu 16 gb kart ile kasma fala nyok demi süper gerçekten xenon flash nasıl peki ?
    ikinci el kutulu garantili buldum birtane ekran jelatini bile duruyo 400 lira sizce nasıl ?
  • gündüzden farkı olmuyo bndede n82 var çok memnunum abimdede 5800 var kamerada yanına bile yaklaşamaz :) kulaklık sesi olarak aynı ama 5800 da internete girmek daha zevkli n82 wifi daha çok çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

şaşırdım dogrusu 16 gb kart ile kasma fala nyok demi süper gerçekten xenon flash nasıl peki ?

Xenon Flash ile N82 bir telefona göre harikalar yaratıyor.

quote:

ikinci el kutulu garantili buldum birtane ekran jelatini bile duruyo 400 lira sizce nasıl ?

Durduğun kabahat git al hemen. Telefonu incele temiz olmasına dikkat et.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.