Şimdi Ara

7800 GT'ye fan tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. benim 7800 gt özellikle nfs carbonda acayip ısınıyor. fan % 100 çalışmasına rağmen sıcaklık bazen 93 dereceye kadar dayanıyor. artık kara kara fan almayı düşünüyorum. tavsiye ediceğiniz güzel bi fan var mı? yardımlarınızı bekliyorum.

bu arada ben bunları buldum. tavsiye eder misiniz?
    zalman revoltec

• zalman en iyi ekran kartı ve işlemci soğutmasında bir numaradır yalnız sen ekran kartının fanını değiştirirsen garanti dışı kalacak kart haberin olsun bizim arkadaşta x850 xt vardı kartta sorun oldu vegaya giderken orjinal fanını taktığımız halde anladılar aklında bulunsun onun yerine kasa içinde soğutmayı artırmanı söyleyebilirim kasa fanı işlemci fanı felan
  • fanı değiştirirken iz bırakmamaya gayret göster, zalman'ın değişik 2 versiyonunu kullandım
    (VF700 ve Fatal1ty) kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

zalman en iyi ekran kartı ve işlemci soğutmasında bir numaradır yalnız sen ekran kartının fanını değiştirirsen garanti dışı kalacak kart haberin olsun bizim arkadaşta x850 xt vardı kartta sorun oldu vegaya giderken orjinal fanını taktığımız halde anladılar aklında bulunsun onun yerine kasa içinde soğutmayı artırmanı söyleyebilirim kasa fanı işlemci fanı felan

kasa feel 2 zaten, kasanın içinde bi sorun yok işlemci vs. sıcaklıkları normal. ekstra olarak bi fan da ben taktım kasaya ama yine fayda etmedi. gpu'nun sıcaklığı bi türlü düşmüyor. mecburen alıcaz bi fan.

• hayır genel olarak kasa içi sıcaklık mutlaka ekran kartının çalışma hızınada etki etmektedir onun için fatality güzel bir ekran kartı soğutucusu özellikle vida yerlerine bakıyorlar dikkat edersen hiç bir şey olmaz
  • fan alıcaksan zalman'ın ürünlerini incele derim
    ürünleri gerçekten çok kaliteli.
  • cevaplarınız için teşekkürler. peki şu revoltec hakkında ne düşünüyorsunuz? güzel bişeye benziyor.
  • Arctic Cooling Accelero X1

Zalman VF900-Cu

Revoltec VGA Cooler Graphic Freezer Pro

Üçü arasında yazı tura at.
  • Zalman VF900-Cu
  • o kartın okadar çok ısınmaması gerek
    sen bence kasanın havalandırmasını kontrol et
    yada ekran kartının fanının tam olarak oturup oturmadıgını kontrol et
    olmadı orj macununu silip kaliteli 1 macun sür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 29 Kasım 2006; 19:45:12 >
  • Hiç düşünmene gerek yok Arctic Cooling Accelero
  • BU KARTLARIN SORUNU hs nin ram+gpu soutma yapmaya çalışması ve kümülatif ısıyla belli bi süre sora başa çıkamaması!!!!

ben kartı soutma mod için inceledim ve zamanım olsa bakır silindir tabanlı bi prescott hs+ramsink takıcam ama ben satın alcam dersen:::: Zalman VF900-Cu
  • aynı sorun bendede vardı.zalman vf-900 cu taktım karta.fan en düşük seviyede çalışmasına ragmen carbonda max 61 derece.tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.