Şimdi Ara

A.B.D'de PlayStation satılmayacakmış...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.chip.com.tr'nin haberine göre Playstation A.B.D'de satılmayacakmış.

Sony'nin bir Amerikan mahkemesi tarafından ABD'de PlayStation konsolu satması yasaklanmış ve Amerikan firması Immersion'a tazminat ödemekle cezalandırılmış.

Ayrıntılı bilgi :http://www.chip.com.tr/haber/oku.asp?id=1960 'da.

• e vardır bildikleri ne diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: krıtoz

e vardır bildikleri ne diyelim
    A.B.D PlayStation için çok büyük bir pazar.PlayStation'un A.B.D'de satılmaması gibi bir şey olacağından şüpheliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mill

A.B.D PlayStation için çok büyük bir pazar.PlayStation'un A.B.D'de satılmaması gibi bir şey olacağından şüpheliyim.

Alıntıları Göster
    pazar olarak potansiyel güzel ama cekindikleri bişey var demek ki
  • quote:

pazar olarak potansiyel güzel ama cekindikleri bişey var demek ki

Alıntıları Göster
    amaannnn çok ta tın ya noolcak abi satılsn satılmasn kime dert ya sony düşünsün anaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: in_the_end

amaannnn çok ta tın ya noolcak abi satılsn satılmasn kime dert ya sony düşünsün anaaaa

Alıntıları Göster
    in_the_end dostum herkes senin gibi düşünürse forum sitelerinin bir anlamı kalmaz değil mi ?

• quote:

in_the_end dostum herkes senin gibi düşünürse forum sitelerinin bir anlamı kalmaz değil mi ?

Alıntıları Göster
    sony asla Amerika gibi bir pazarı tamamen kaybetmeyi göze alamaz. Dava kaybedilmiş olsa bile bi anlaşma yolu bulur ve satışlarına devam eder. pazarı tamamen kaybetmesi demek milyarlarca dolarlık bi kayıp demektir ki bu asla kabül edilebilir bişey olamaz onlar için. bi yol bulacaklardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris

sony asla Amerika gibi bir pazarı tamamen kaybetmeyi göze alamaz. Dava kaybedilmiş olsa bile bi anlaşma yolu bulur ve satışlarına devam eder. pazarı tamamen kaybetmesi demek milyarlarca dolarlık bi kayıp demektir ki bu asla kabül edilebilir bişey olamaz onlar için. bi yol bulacaklardır

Alıntıları Göster
    zaten bi tek amerikada orjinal oyun satarlar. orayada ps satamazlarsa oyun moyun yapmaz yapımcılar :)
    bu işin esprisi tabi.

• iyi omuş satmasınlar ama türkiyede hala satılacak demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

iyi omuş satmasınlar ama türkiyede hala satılacak demi
    Ya satılmasa nolcak adamlar her türlü illegal yoldan ordan burdan alırlar yani kimse böyle bişeyi engelleyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: griswold

Ya satılmasa nolcak adamlar her türlü illegal yoldan ordan burdan alırlar yani kimse böyle bişeyi engelleyemez.

Alıntıları Göster
    Tamamda arkadaşım bizene A.B.D den biz TÜRKİYE deyiz iyi olmuş A.B.D dikilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Badboy_

Tamamda arkadaşım bizene A.B.D den biz TÜRKİYE deyiz iyi olmuş A.B.D dikilere.

Alıntıları Göster
    durun bakalım sony öyle paspal bi firma mı vardır bi bildigi
  • quote:

durun bakalım sony öyle paspal bi firma mı vardır bi bildigi

Alıntıları Göster
    bence abd hükümeti ps satışlarından pay istiyordur. ha koskoca abd ister mi istemez mi bilmem başka mantıklı açıklaması yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batis

bence abd hükümeti ps satışlarından pay istiyordur. ha koskoca abd ister mi istemez mi bilmem başka mantıklı açıklaması yok gibi.

Alıntıları Göster
    Magnetic dostum yorumunu sevdim...
  • quote:

Magnetic dostum yorumunu sevdim...

Alıntıları Göster
    Online alışveriş çok gelişmiş durumda. Verir ebaydan siparişi 2 gün sonra oynamaya başlar. Kaybenden amerika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherokee

Online alışveriş çok gelişmiş durumda. Verir ebaydan siparişi 2 gün sonra oynamaya başlar. Kaybenden amerika olur.

Alıntıları Göster
    boyle bırsey duydum ama sadece kol ıcın konsol ıcın deıl
    sony onun ıcın tıtresım patentı fılan alacaktı veya artık joysticki deıstırır.

hem boyle bır yaptırım olursa japonyada amerıkan mallarına karsı bır yaptırım uygular neden olmasın kıı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smacuncu

boyle bırsey duydum ama sadece kol ıcın konsol ıcın deıl
    sony onun ıcın tıtresım patentı fılan alacaktı veya artık joysticki deıstırır.

hem boyle bır yaptırım olursa japonyada amerıkan mallarına karsı bır yaptırım uygular neden olmasın kıı..

Alıntıları Göster
    walla amerikadayim bule bisey bilmiyorum hic ule gozukmuyo haberiniz ola ama amerikada ps in degilde xbox in tercih edildiginide soylemeden edemicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

walla amerikadayim bule bisey bilmiyorum hic ule gozukmuyo haberiniz ola ama amerikada ps in degilde xbox in tercih edildiginide soylemeden edemicem

Alıntıları Göster
    bence bolyle bir durum sozkonusu olamaz..maksimum para cezasi abartilabilir..sony v.s xbox..japon v.s Amerika teknoloji savasi son perde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BFG

bence bolyle bir durum sozkonusu olamaz..maksimum para cezasi abartilabilir..sony v.s xbox..japon v.s Amerika teknoloji savasi son perde

Alıntıları Göster
    Çok garip bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Çok garip bir durum

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.