Şimdi Ara

Acer ARCADE Yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var.Benim acer laptopumda acer arcade diye bir program var.Fakat bu programı açmaya çalıştığımda program açılmıyor.Makinayı tekrar baştan kurdum olmadı ,recovery yaptım olmadı programı kaldırıp cd sinden tekrar kurdum,olmadı servisten aldığım orjinal recovery cd si ile tekrar makinayı boot ettim yine olmadı.Ne yaptımsa programı çalıştıramadım. Makinayı bu sorundan dolayı servise vermek istemiyorum.Acaba yapabileceğim başka bir çözüm yolu varmıdır.Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.....

Arkadaşlar arıca acer arcade programının muadili olan power cinamayı indirip kurdum oda çalışmadı...Sanki makinanın bu programlara alerjisi var gibi .......Sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler....

• BURADAN tüm sürücülerinizi güncellemenizi öneririm öncelikle.. Ayrıca tüm uygulamalar da downloada sunulmuş. Download edip deneyin..

Kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: credo

BURADAN tüm sürücülerinizi güncellemenizi öneririm öncelikle.. Ayrıca tüm uygulamalar da downloada sunulmuş. Download edip deneyin..

Kolay gelsin..

credo arkadaşım teşekkür ederim ama o site makinanda recovery var onu çalıştır diyor ve sürücüleri indiremiyorum...Zaten daha önce orayı araştırmıştım ayrıca orada arcade programı yok.Zannedersem sorun kayıt defterinde ama sorunu nasıl çözeceğimi bilemiyorum cevabın için yinede sağol...

• recoveryden ziyade yeni bir windows kur. yani sıfırdan. daha sonra driverları kur. mutlaka calısır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

recoveryden ziyade yeni bir windows kur. yani sıfırdan. daha sonra driverları kur. mutlaka calısır.

Arkadaşım teşekkür ederim ama elimde windows orjinal cd yok..Makinayı aldığımda içinden çıkmadı.Ayrıca son formatı servisin bana gönderdiği dvd den yaptım yani benim makinanın recovery cd si değil.Elimde orjinal cd olmadığından nasıl windows kurabilirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.