Şimdi Ara

Acil yardım- Smartnet ARCW4P modemin kurulumunu yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm : geçen hafta hepsiburada'dan bu modemi aldım. hızlı kurulum cdsini taktım ve kurulumu başlattım. Cihaz şifresi bölümüne geldiğimde cihaz şifresini ve değiştirmek istersem eğer yeni şifreyi istiyor. Altında da not olarak eğer değiştirmek istemiyorsanız eski şifre boştur diyor. Fakat boş bıraktığımda yönetim şifresi hatası diyor. Resetlememe rağmen aleti düzelmedi. Ne yapabilirim?

• Aynı orunu ben de yaşıyorum.
    Çözümü olan arkadaş var mı?
  • bende de şöyle bir problem var. kablosuz bağlantıyı seçmek istediğimde kurulumda kablosuz kart algılanamadı diye bi hata çıkıyo. modemi kablosuz olarak kullanamadım bi türlü.
  • ya bende PC den yükledim,,, laptopdan görüyo,,, şifreyide giryrm,,, bağlandı dio ama,,, ,,Saatin ordaki bağlantı işaretinde ÜNLEM işareti var ve "sınırlı bağlantı veya bağlantı yok" diyor... napcam ya ufff...yardım edin arkadaşlar..
  • kablosuz kurulumu ilk başta bnde yapamamıştım fakat laptopun wifi özelliği warsa onu açıp tekrar dene
  • arkadaşlar bu modemin ıp den kurulum için 192,168,2,1 giryorum sayfa açılıyo ama bi türlü modem ayarlarına girmekiçin olan admin şifresini bulamadım bi yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: real pagan

http://resim.donanimhaber.com/m_19846090/tm.htm

bu çözüm bize uymuyor malesef,
    yönetim şifresini nasıl sıfırlayabiliriz?
  • modemi sıfırlamak için cihazın arkasındaki reset düğmesine 5-10 saniye arası basılı tutun orjinal fabrika ayarlarına dönüyor ama ayarları en baştan yapmanız lazım.
  • arkadaşlar bende yönetim şifresi hatası alıyordum, bu sabah halloldu.
    dün bütün gün bu yönetim şifresini,ayarlarını, modemin resini yaptım, bu sabah kaltıgımda denedim,
    şifre kısmını boş bıraktım ve hernasıl olduysa halloldu, yönetim şifresi istemedi
  • BEN 192.168.2.1 BASIYORUM ŞİFRE DİYOR ŞİFRE YAZMADAN TAMAM A BASIYORUM SONRA GELİŞMİŞ KURULUMA BASIYORUM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.