Şimdi Ara

Akbank Dolandırıcı Numaraları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun üç defa beni bilmedigim numara aradı . üçünüde aradıgım zaman akbanka hosgeldınız . lütfen müsteri numaranızı ,kredi kartı numaranızı veya tc kımlık numaranızı gırınız diyor.Tabiki anladım sahtekar olduklarını. Google da arastırma yaptıgım zaman boyle bır akbank numarası goremedım hemen akbank arayıp numaraların onlara ait olup olmadıgını sordum ve ilgili bayanın bize ait böyle bir numaralar yok dolandırıcı amaçlı kurulmuş bir sistem sakın bilgilerinizi girmeyin vs. dedi .Üst birimlere bu durumu ilettigini söyledi. Numaraları sizlerle paylaşaçagım böyle durumlara kimse düsmesin diye ...

Numaralar

> 0212 385 09 07

> 0212 385 09 17

> 0212 385 09 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taslak_9461 -- 29 Haziran 2016; 18:53:53 >

• 0212 li numara alıp banka numarası diye yedirmeye mi çalışıyorlar gerizekalılar? Ben banka aradığında bile vermem sadece ben bankayı ararsam veriyorum.

Gerizekalılar diyorum da millet de inanıyor şimdi genellikle, asl problem orada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bambamm06

0212 li numara alıp banka numarası diye yedirmeye mi çalışıyorlar gerizekalılar? Ben banka aradığında bile vermem sadece ben bankayı ararsam veriyorum.

Gerizekalılar diyorum da millet de inanıyor şimdi genellikle, asl problem orada...

herkes sen gibi degil baskan yiyen insan çok bunları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.