Şimdi Ara

Alanya tıp seneye alanyada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz gibi alanya tıp öprencileri akdenizde eğitim görüyorlar. Karışık. Sormadan kim alanya kim akdeniz öğrenemezsin.( numaradan da belli tabi) bu sene osymye girip alanyayı kazananlar seneye alanyada eğitim görecekmiş. Tercih yaparken dikkat edin. He iyi mi kötü mü orası tartışılır. Antalya çok güzel bir şehir, canınız sıkılmaz, kampüs iyi. Ama okul genel anlamda öğrenciyi nasıl bırakırız kafasında ilerliyor. Dün dönem 1 finali vardı. Çok çok çok zordu. Sene içinde ortalaması 75 olamayan öğrencilerin 60a girme zorunluluğu var. 60 alamazlarsa büt o da olmadı sınıfta kalıyorlar. 73 ortalama yapan adam 60 almadı diye sınıfta kalıyor. Öğrenci işleri çok sorumsuz. Sınavlar 7 günde zor açıklanıyor. Hazır olmasına rağmen açıklamıyorlar. Zilli sınavlarsa tam facia. Ahıra alınır gibi alınıyoruz sınava. Yani akdeniz tıp öğrenci temelli bir fakülte değil. Bir de sınavlarda baraj sistemi var oraya hiç girmicem. Yani alanya tıp aslında güzel olabilir. Akdeniz tıp düşünenlere yardımcı olabilirim, sorularınızı sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alanya girişli olanlar Akdeniz'de mi kalacaklar

• rainicorn kullanıcısına yanıt
    Kalanları bilmiyorum. Ama 2ye geçenler antalyada devam

• ladystark07 L kullanıcısına yanıt
    Adın ne belki tanıyorumdur seni 16 girişli misin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.