Şimdi Ara

Alcohol 120% Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben elimdeki 7,10GB boyutundaki iso dosyasını iki dvd haline gitrmek için 4600 MBe böldüm ama denemek için önce silinebilir dvdye iki tane alcohol simgesi olan dosyayı attım galiba olmadı nasıl iki dvd haline getiricem bu iso dosyasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmkdkl -- 20 Temmuz 2012; 12:33:41 >

• ..rardan dvd ye göre sıkıştır dediğinizde dosyayı 2 parça halınde bölup sıkıştıracakdır.. ve tek tek dvd ye çekeceksiniz ...rardan çıkarırknde aynı ortamda rardan çıkaracaksınız ve dosya yine bir bütün olacak..
  • evet bu doğru ama ben oyunu arkadaşa vericeğim için iso dosyasını alcoholden veya daemon toolsdan yazdırmak istiyorum yani gerçek oyunmuş gibi olsun istiyorum
  • anlamadım ?? ..

gerçek oyunmuş gıbı ?
  • neroda yazdırmayı denedin mi?
  • arkadaşlar alcohol sıkıştırdınca mds yaptı onu yazdırmak istediğimde 7,10 GB alan olması gerekiyo DVDde yani çift katmanlı istiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

anlamadım ?? ..

gerçek oyunmuş gıbı ?

internetten oyun indirdim arkadaş uğraşmasın istiyorum autorunla falan kendi açılsın o yüzden isoyu yazdırmak istiyorum ve ikinci dvdyi istesin istiyorum tek dvdde de olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

anlamadım ?? ..

gerçek oyunmuş gıbı ?

setup dosyasını cdden okusun istiyor galiba..
  • hmm..anladım şimdi ..ama bilmiyorum nasıl olacağını ..
  • Yuklemede birinci dvd bittiginde 2. Dvd yi tak deyip takıldıgında yuklemenin devam etmesini istiyor. Ornegin Gta IV un 4 dvd olması gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

http://oyuncehennemi.com/9658-dev-konu-85-gblik-oyunlar-nasil-2-dvdye-bolunur-tikla-ogren-s1108951s11081084a951%99-t185341.html

teşekkür ederim ama istediğim şey orda yok göremedim
  • Hangi oyunu bolmeye calısıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba 2k12
  • arkadaşlar zipledim bi 2gblık bi de 4gblık dosya yaptı biri .zip biri z01 ilk zipi dvdye yazdırıp sonra z01i başka dvdye mi yazdırıcam neyse istediğim gibi olmuyosa böyle olsun bari not defterine açıklama olarak nasıl yapcağını anlatırım artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.