Şimdi Ara

amcamın oğlu kızını dövüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amcamın oğlu biraz tutucu bir babadır.. kızını tutup tutup dövüyor.. galiba sevgilisiyle mesajlarını yakalamış habire dövüyor yardım!

• Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • birde seni dövselerde aklın başına gelse
  • ya dövmek kelimesi forumda cirit atıyor bence dövmeyin vurun sıkın kafasına sizde kurtulun bizde BU FORUMDA
  • Yuh yuh yuh Aynı olay ile ilgili farklı ağızlardan 7-8 konu açıldı.Sizde kaçıncı kişisiniz bilmiyorum.Anlamıyorum ki.Tanıdıklarınızın hepsi aynı forumdamı takılıyor.Dün dayak yiyen kızın babası konu açtı,2 gün önce dayak yiyen kızın sevgilisi konu açtı,dün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncu konu açtı,galiba bugün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncunun patronu konu açtı.Ve dayak yiyen kız konu açtı.Ne oluyor lan! Ama yinede güzel oluyor

• Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Yuh yuh yuh Aynı olay ile ilgili farklı ağızlardan 7-8 konu açıldı.Sizde kaçıncı kişisiniz bilmiyorum.Anlamıyorum ki.Tanıdıklarınızın hepsi aynı forumdamı takılıyor.Dün dayak yiyen kızın babası konu açtı,2 gün önce dayak yiyen kızın sevgilisi konu açtı,dün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncu konu açtı,galiba bugün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncunun patronu konu açtı.Ve dayak yiyen kız konu açtı.Ne oluyor lan! Ama yinede güzel oluyor

tabi dayak yiyen benim yeğenim, sizin için hava hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylır Dördın

quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Yuh yuh yuh Aynı olay ile ilgili farklı ağızlardan 7-8 konu açıldı.Sizde kaçıncı kişisiniz bilmiyorum.Anlamıyorum ki.Tanıdıklarınızın hepsi aynı forumdamı takılıyor.Dün dayak yiyen kızın babası konu açtı,2 gün önce dayak yiyen kızın sevgilisi konu açtı,dün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncu konu açtı,galiba bugün dayak yiyen kızın dayak yemesine sebep olan telefoncunun patronu konu açtı.Ve dayak yiyen kız konu açtı.Ne oluyor lan! Ama yinede güzel oluyor

tabi dayak yiyen benim yeğenim, sizin için hava hoş

başlatma lan yeğeninden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.