Şimdi Ara

anfimin sesi gidip geliyor ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar,son 2 aydır anfimde bi tuhaflık var.teac ag 15d 7,1 anfimi film izlerken durdurup açınca yada ses prolojıc kısmını değiştrince ses gidiyor.bunu her zaman yapmıyor arada yapıyor ve anfiyi kapatıp 3,5 dakka bekleyince açıyom düzeliyor.kullandığım media oynatıcı hd media playerdan şüphelendim onu söküp receverdan denedim yine aynı.bütün hoparlör kablolarını söküp denedim biraz daha uzun dayandı gibi ama sonunda ondada yaptı aynı şeyi.ısınma problemindene mi yapıyor acaba ? ama ilk açtığımdada oluyor bu arada.dts sesli film izlerken anfiden video 1 video 2 ... kurcalama yapınca yine ses gidiyor kapatıp açınca güp diye ses geliyor ,5 dakka beklemem gerekiyor düzelmesi için.ne yapmak gerek anfiyi açıp içine bakmayı düşünüyom varmı fikri olan ???

• Amfinin bir arızası olduğu anlaşılıyor. Bir teknik servise göstermekte fayda var.
  • sanırım öyle gibi ama wd medıa playerda daha sık yapıyor gibi temin test ettim receverda yapmadı medıa playera geçince yaptı.kapadım şimdi tekrar açıp recevırda dinlcem bi kaç dakka bakalım olucakmı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.