Şimdi Ara

Ankara'da Ev Tutmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gazi Üniversitesiyim seneye okulun yakınlarında eve çıkmayı düşünüyorum ama Ankara hakkında pek bilgim yok, Ankara'da oturup nerelerden eve çıkılabileceğini bilen birileri var mı?

• Okulun yakınlarında pek tutmanı ben tavsiye etmem biraz pahalıdır.Arkadaşlarınla çıkacaksan uygundur ve tavsiyem eğer arkadaşlarla çıkıyorsan maltepe-anıttepe civarlarında bir ev bulman.Tek başına çıkacaksan yakınlarda ucuza bir ev bildiğim kadarıyla bulamassn
  • quote:

Orijinalden alıntı: cürretkarTürk

Okulun yakınlarında pek tutmanı ben tavsiye etmem biraz pahalıdır.Arkadaşlarınla çıkacaksan uygundur ve tavsiyem eğer arkadaşlarla çıkıyorsan maltepe-anıttepe civarlarında bir ev bulman.Tek başına çıkacaksan yakınlarda ucuza bir ev bildiğim kadarıyla bulamassn

evet bir kaç gündür bakıyorum, tek başıma pahalı bahçeli ve gazi mahallesi civarı. eryaman, batıkent, etimesgut hakkında ne düşünüyorsun hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxis~

quote:

Orijinalden alıntı: cürretkarTürk

Okulun yakınlarında pek tutmanı ben tavsiye etmem biraz pahalıdır.Arkadaşlarınla çıkacaksan uygundur ve tavsiyem eğer arkadaşlarla çıkıyorsan maltepe-anıttepe civarlarında bir ev bulman.Tek başına çıkacaksan yakınlarda ucuza bir ev bildiğim kadarıyla bulamassn

evet bir kaç gündür bakıyorum, tek başıma pahalı bahçeli ve gazi mahallesi civarı. eryaman, batıkent, etimesgut hakkında ne düşünüyorsun hocam?

hocam maks 500 e kralını bulursun hani sen öğrencisin zaten 1+1 ucuz bir fiyata bulursun kira olarak ama biraz uzaklık durumu var o kadar.
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.