Şimdi Ara

ANKET: aracınızın en nefret ettiğiniz parçası / sistemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANKET: aracınızın en nefret ettiğiniz parçası / sistemi?

(En Son Oy Tarihi: 24.8.2020)
Giriş
  • merhabalar. daha önce aracınızın sevmediğiniz özellikleri tarzı başlıklar açıldığını hatırlıyorum.

bu anketin görünürdeki amacı ise, genel olarak sürücülerin şikayetçi olduğu unsurları en yalın haliyle görme imkanı sunmak ve anket sonuçlarına göre sürücülerin sahip oldukları araçlarda en çok neyden muzdarip (ızdırap derecesinde rahatsızlık duyan kişi) olduklarına dair beraber analizler yapabilmek.

arkaplandaki amacını söylemiyorum. isteyen trolleme, isteyen data mining (data mı? data ne arar la dh forumda? demeyin), isteyen sosyal deney olduğunu düşünebilir.

NOT: birden fazla unsurdan şikayetçi olabilirsiniz ama burada "en çok nefret ettiğiniz" parça/sistem kastediliyor. başka maddeler eklenebilirdi ama eklemedim, bu nedenle herkesi temsil etmiyor olabilir ki öyle bir iddiam da yok.

iyi forumlar.

edit: vites kutusu ve sanzimani ayri iki secenek olarak yazmamin nedenini acikladim ancak arada kaynamis sanirim, ilk mesaja ayni ifadeyi ekliyorum.

>
    şanzıman ile kastettiğim, örneğin otomatik şanzımanın kafasına göre saçmalaması.

vites kutusundan kastım, bununla kısıtlı olmamakla beraber çok yaygın bir problem olarak örneğin geçişlerin çok "kemikli" olması.

ornegin bir arkadas bazen geri vitese alirken sorun oluyor demis. bu sanzimandan kaynaklanabilecek ciddi bir ariza da olabilir ya da mekanik olarak vites kutusunun dandikliginden olabilir. yani arac geri vites potansiyeline sahip ama kutuda sikinti var....gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobylette -- 18 Ocak 2017; 17:54:29 >

• DSG'si olan yapıştırsın şanzımanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tepkimesiz Tepkime -- 18 Ocak 2017; 13:38:26 >
  • Şanziman vites kutusu ayni sey niye ayri ayri yazilmiş
  • Bu aralar da anket moda oldu ha

Ibiza boş paket, hangi birini anlatsam
  • Düz sünger üzerine hamam peştemalinden hallice kumaş kaplanmış koltukları var.
    Mazda 3 skyactiv.
  • Bir önceki kasa Corolla .

Bel desteği sıfır .
  • Bazen geri vitese geçerken sorun oluyor ona sinir oluyorum.
  • Direksiyonun hidrolik olmaması. Park dışında sorun yaratmıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Şanziman vites kutusu ayni sey niye ayri ayri yazilmiş

şanzıman ile kastettiğim, örneğin otomatik şanzımanın kafasına göre saçmalaması.
    vites kutusundan kastım, bununla kısıtlı olmamakla beraber çok yaygın bir problem olarak örneğin geçişlerin çok "kemikli" olması.
  • Led farlar (passat)
  • Arkadaşlar inanmayacaksınız ama tek şikayetim bagajın taban kısmının yalıtımsızlığından kaynaklanan ama aşırıda olmayan ses.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

Arkadaşlar inanmayacaksınız ama tek şikayetim bagajın taban kısmının yalıtımsızlığından kaynaklanan ama aşırıda olmayan ses.

İnanmadim.
  • Bildirimde "Ters Adam" ı görünce anlamıştım zaten bir 'terslik' olduğunu.
  • Bu debriyaj pedallarını neden fren ve gaz gibi kısa mesafrli yapmıyorlarda ayağımız farlara kadar gidiyor anlamadım.
  • Yukarıda yazan bütün maddelerden memnunum çok şükür.
  • Araba alacak param olmadığı için parçaya nefret duygusunu bilmiyorum audililer söylesin
  • 1. Vites hantal

Focus 3 tcdi hb
  • cam silme ve fışkiye performansı cama su fışkırttığımda şoför tarafındaki cama yoğun su geliyor ilk aldığımda ön camı bir sileyim dedim şoför tarafı camı açıktı bütün su içeri girdi

Fiat Bravo
  • Vites kutusu ve şanzıman aslında birbirine çok yakın cevaplar. Oyları ikiye bölmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

Vites kutusu ve şanzıman aslında birbirine çok yakın cevaplar. Oyları ikiye bölmüş.

ilk mesajdaki edite bakiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.