Şimdi Ara

Antidepresan ve Yoğurt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben az önce büyük bir hata yaptım şimdide korkmaya başladım valla yarım saat önce ayran ile döner yedim şimdide selectra diye doktorun bugün yazdığı ilacı içtim yarım olarak içtikten sonra aklıma geldi . Acaba böyle birşey yaşamış olan var mı ne olur şimdi ? İnternette biraz baktım yoğurt gibi ürünlerle depresan tedavisinde kullanılan ilaçlar tehlikelidir diyor korkmaya başladım iyice ?

EDİT : Aklıma su geldi bol su içmeye başladım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan28giresun -- 5 Ocak 2016; 18:16:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan28giresun

Beyler ben az önce büyük bir hata yaptım şimdide korkmaya başladım valla yarım saat önce ayran ile döner yedim şimdide selectra diye doktorun bugün yazdığı ilacı içtim yarım olarak içtikten sonra aklıma geldi . Acaba böyle birşey yaşamış olan var mı ne olur şimdi ? İnternette biraz baktım yoğurt gibi ürünlerle depresan tedavisinde kullanılan ilaçlar tehlikelidir diyor korkmaya başladım iyice ?

Yoğurt ve ayranla herşeyi yiyebilirsin , içerbilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedeni

quote:

Orijinalden alıntı: furkan28giresun

Beyler ben az önce büyük bir hata yaptım şimdide korkmaya başladım valla yarım saat önce ayran ile döner yedim şimdide selectra diye doktorun bugün yazdığı ilacı içtim yarım olarak içtikten sonra aklıma geldi . Acaba böyle birşey yaşamış olan var mı ne olur şimdi ? İnternette biraz baktım yoğurt gibi ürünlerle depresan tedavisinde kullanılan ilaçlar tehlikelidir diyor korkmaya başladım iyice ?

Yoğurt ve ayranla herşeyi yiyebilirsin , içerbilirsin.

İnşallah dediğin gibidir
  • Hiçbir şey olmaz rahat ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smartyy

Hiçbir şey olmaz rahat ol.

Eyvallah kardeşim sağ ol 45 dk geçti zaten dahada bir şey olmaz
  • o bahsedilen antidepresan lar Mao diye geçen başka bi çeşit . ne için kullanıyorsun ilacı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Selectra kullanıyorum. Hiç birşey olmaz. Olmadı ilaç prospektusune bak yiyeceklerle kullanımı kısmına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SABO tuvaletterliği

o bahsedilen antidepresan lar Mao diye geçen başka bi çeşit . ne için kullanıyorsun ilacı hocam

Sosyal fobi , depresyon , okb , kaygı bozukluğu varmış bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.