Şimdi Ara

Apple' a 3G Özelliğini Opsiyonel Yapmak İçin Mail

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bataryanın az gitmesinin başlıca sebebi olan 3g yi bildiğiniz üzere 4s te opsiyonel olarak kapatıp açamıyoruz. 3g yi opsiyonel olarak kullanabilmek için apple' a bir güncelleme yapmasını isteyelim, ve toplu olarak mail atalım. İngilizcesi iyi olan bir arkadaşımız bir metin hazırlasın ve apple' ı mail yağmuruna tutalım. Belki dikkatlerini çeker ve bir dahaki güncellemede 3G yi opsiyonel yapabilirler.

• bende katilirim ceviri olsa
  • çok mantıklı iphone 4 s alanlarda bu sıkıntının farkındadır diye düşünüyorum
  • ya nasil bir mantiktir bu 3G yi opsiyonel olarak koymamak
  • We have been suffering from inability of switching 3G.

Attım ben böyle bi mail şimdi.
  • hiçbir işe yaramayacak sizi temin ederim. 7 gün önce ayrıntılı bir mail döşedim apple'a, içerisinde şarj sorunundan tutun da türkiye'de apple store olmayışına kadar.. sonuç; koca bir sıfır.
  • Arkadaşlar bunu toplu olarak yaparsak dikkatlerini cekebiliriz diye düşünüyorum. Her gün 2 kez telefon şarj etmek hiç hoş değil.
  • Bir zorunluluk galiba Apple için. Siri'nin 3G ye ihtiyaç duymasından kaynaklanan. Ama bu şekilde dayatmaları garip. 3G devreden çıkınca Siri bu şekilde çalışamayabilir, kabul ediyor musunuz gibisinden bir uyarı mesajı daha iyi olabilirdi. Ben de varım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.