Şimdi Ara

Apple iPhone 16 / iPhone 16 Plus [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
27
Favori
8.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• vandamme kullanıcısına yanıt
    Bir mucize ile iPhone 16 60 Hz olmazsa (sanmıyorum) ben de 14 prodan 16ya geçmeyi planlıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 60 hz'a alışabilirim diyen için geçilebilir. Ai desteği, 8 gb ram, 3 nm son nesil işlemci, kamera iyileştirmeleri, daha pek çok yazılımsal özellikler ile gelecek. Ai bir dönüm noktasıydı 15 pro altındakileri öldürdü apple.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60hz problem değil bir kaç gün için göz alışıyor. Uzun yıllar 120hz kullandım (S21-Tab S9 Plus). Sonra iphone 13e geçtim kısa sürede alıştım.

İpad air 5 var mesela onu kullanınca takılıyor gibi geliyor ama alışıyorum. Yani sürekli 60hz kullanıldığında hiç problem olmuyor. Zaten problem olsaydı bu kadar satamazdı.

120hz arayan kullanıcılar genelde teknoloji ile arası iyi olanlar.

Onun dışında çoğu iphone kullanıcısı, özellikle bayanlar 60hz kullandığının farkında bile değil.

• vandamme kullanıcısına yanıt

Avm'de kuzenimle gezinirken troy'da bir elime 15 bir elime 15 Pro aldım 120 hz olayını göstermek için ekran kaydırmaları falan yaptım anlamadı valla yok diyor bunlar aynı. Ben direkt fark ediyorum ama adam fark yok diyor.

SE4'ün bile son nesil donanım ve ai ile geleceği büyük olasılık dahilinde.

Ai destekli bir modele geçiş artık imkan dahilinde biraz şart oldu. 15 Pro ve üstü her sene yenilikçi yapay zeka özellikleri ile tanışırken 15 ve altı basit özelleştirmeler dışında birşey göremeyecek iOS yapay zeka ile gittikçe daha entegre hale gelecek ai desteği olmayan modellere yeni sürümlerde gele gele gay duvar kağıtları gelir artık.

Bence 14 Pro'dan geçilir 15'ten de geçilir daha alt modellerden her türlü geçilir. Ai bir devrimdir.

• İpad 8. Nesilden ipad pro m4 11” modele geçtim gerçekten 120hz çok farklı bir deneyim. Yağ gibi akıyor ekran 8. Nesile geçince ben tablet kullanmıyormuşum dedim :) iphone 6s ten 16 proya geçme niyetim var bakalım :) 60hz 120hz göz görüyor yani görmüyor aynı diyenler yapmayın beyler 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt

Ben pro'ya seneye geçmeyi düşünüyorum hocam kasa dahil herşey değişecek bu seneki 16 pro'ya o kadar para gömesim yok düz 16 veya plus alıp geçicem büyük ihtimalle.

60/120 hz farkını yan yana karşılaştırınca bende direkt fark ediyorum ama düzenli 60 hz iPhone kullanıyorsan rahatsızlık vermiyor normal geliyor

• 6s kullandığım için 16 17 artık geçmem lazım yoksa ileride hiç alamayacağım telefon :) ben de sizin gibi düşündüm önce düz seri alayım dedim ama bakalım artık bir çıksın fiyat ne olacak bakacağız. Şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadecedogan kullanıcısına yanıt

iphone 15 ucuzlar muhtemelen ya da sabit kalır. dolar arttı çünkü. normal ucuzlaması lazım.

iphone 14 de ucuzlar. 13 ve prolar satıştan kalkacak zaten.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Kendi web sitesinden kalkacağını sanmıyorum 13 düz olarak modelin.

Diğer çeşitli yerlerden almayı da pek uygun görmüyorum. Siz genelde nasıl yapıyorsunuz.

Kalkar 13 çok eskidi artık. Ben en ucuz nerdeyse ordan alırım hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 27 Ağustos 2024; 17:51:45 >
  • 13'ün satışı apple sitesinden kalkacak ama diğer yerlerde satışları uzunca süre devam eder iPhone 11 bile halâ sıfırı her yerde satılıyor

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Kullanılmış ürün gelmesinden tereddüt etmiyor musun hocam

Kapalı kutu ürün neden kullanılmış olsun?

• İphone 11 in selefi iphone 13 diye söyleniyor, siteden kalksada daha uzun yıllar 13 ün satılacağı zannediliyor.

• 16 black çok seksi duruyor🔥

• AI geçmek niye şart oluyor onu anlamadım

• bir arkadaş eşine doğum günü hediyesi olarak alacak iphone

işin kötü yanı yakın zamanda

16yı beklesemmi 15mi alsam diye sordu

aslında 16yı beklesin diye düşünüyorum ama beklemeyip 15 ilemi devam etse bilemedim

çok sorunlumudur 15ler

özellikle dayanıklılık konusu şüphem var 15de

arkanın cam olması vs

• Bütün iPhone'ların arkası cam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.