Şimdi Ara

Apple iPhone 16 / iPhone 16 Plus [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
27
Favori
8.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple iPhone 16 / iPhone 16 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 16 / iPhone 16 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz modeller heyecan yaratmadı herhalde

• scanh kullanıcısına yanıt

120 hz olsaydı buralar coşardı ben yine de 60 hz hariç beğendim hatırı sayılır geliştirmeler var 15’e göre

• 14 kullanıyorum ben her zaman casual düz model almayı severdim ama yine 60 hz koyarak bizimle taştaş geçiyorlar 16’lara geçeceğime 15 pro alırım onurumla gözüme bunu yapmam artık.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Hepsi zamlandı düz 14 48.000

• 60hz mi kalmış saka gibi ya.

Sirf bu yuzden almak istemem. Satislarin dusmesi lazim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Apple ne yapmaya çalışıyor ? Yenilik icin seneye bekleyin ne demek. Hazirla ve herkese sun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışındaki takas kampanyasına Tr cihazını verebiliyor muyuz? Yurt dışında iken elden çıkarıp yeni bir iPhone ile dönsek güzel olur.

• Perakendeciler acaba düz 16'ları ön sipariş alırken meşhur "Eskiyi Getir Yeniyi@ götür kampanyasına dahil edecekler mi acaba ? Ederlerse elimdeki 14'den geçiş yapmak bir nebze olsun mantıklı görünüyor.

• mavisi çok hos

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

2025 yılında 60HZ kullanan heralde tek telefon modeli olacaktır. Android tarafına hakim değilim de heralde en düşük en ucuz olanda 90HZ ekran vardır 120 zaten standart oldu. Sözde teknoloji devinde bu çağ dışılık nasıl oluyor kullanıcıları söylesin.

• fotoğraf ve video kalitesi; işlemcisi ve yapay zeka yetenekleri ile daha üst noktaya çıkacaktır ayrıca makro çekim modu geliyor. apple intelligence’ın eksiksiz tüm yapay zeka özelliklerini desteklecek olması, son nesil işlemcisi, 8Gb ram kayda değer geliştirmeler fakat 60 hz yüzünden mükemmel olamıyor.

• MambaVino kullanıcısına yanıt

sadece ekran olsa yine iyi. usb 3 bile geçememişler 2 de kalmışlar millletle alay eder gibi

• Byblack58 kullanıcısına yanıt

Böyle ucuz hesaplar yapan firmanın Pro ekranda gerçek 120HZ verdiğini artık düşünmüyorum. Bazı insanlar 90HZ veriyor 120HZ değil diyorlardı bence doğrudur.Israrla düz modeli 60’ta tutuyorsa insanlar ciddi şekilde düşünmelidir.

usb ile veri aktarımını kim yapıyor? 15 yıldır akıllı telefon kullanıyorum bir kez bile kabloyla veri aktarımı yapmadım sokaktan 100 kişiden 99’u da yapmamıştır eminim

iphone ile samsungun ekranını karşılaştıran bazı arkadaşlar, samsungun ekranı daha akıcı diyordu. tam 120 verdiğini bende sanmıyorum açıkcası

• ben yapıyorum mesela , herkes iphone ile mac kullanıyo diye bi dünya yok sen kabul etmesende hala kabloyu kullananlar var. adamın windows pc si varsa napsın ölsün mü. pro modollere usb 3 koyuyosun o zman kimse kullanmıyosa ona niye koyuyo ?

Apple’den vazgeçip gelecek sene Google Pixel’e geçeceğim. Google Pixel seneye çok yüksek ihtimal 10 serisini ülkemize getirecek. Bir tek Apple TV’sini kullanırım onu değiştirmeme gerek yok. Çağ dışı kalan teknoloji karşıtı hep teknolojiyi geriden takip eden firmayla daha muhatap olmam.

applecı arkadaşlar kızacak şimdi ama gözle görünür hiç bi inovasyon yok. hanımda 13 var mesela. verip 15 alalım diye düşündüm ama aynı resmen niye 20k ekstradan veriyim ki ? önceden bi rekabet vardı inovasyon vardı farklı farklı şeyler deniyordu üreticiler ama artık yok malesefki. adam kamera tuşu getirmiş inovasyona bak. nokianın tuşlu telefonlarında vardı o 20 sene önce. daha farklı şeylerle gelmesi lazım. allayıp pullayıp aynı şeyi milletin önüne koyuyolar. ip15 pro ilk çıktığında oooooooooooooo konsol oyunları oynatıyo diyolardı sor bakalım kaç tane pro kullanıcısı konsol oyununu iphone da oynamış şimdiye kadar ? bak honor mesela sonradan katlanabilir telefon sektörüne girdi magic v2 ipince olmuş samsung herkesten önce başlamıştı hala takoz gibi fold serisi. misal huawei 3 e katlanır telefon çıkardı. böyle bunu gibi değişik şeyler denemek lazım. habire kameranın yerini değiştirip duruyo iphone anca Apple iPhone 16 / iPhone 16 Plus [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.