Şimdi Ara

arabadan anlayanlar lütfen bir yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili dostlar 2. el arabadan pek anlamadığımdan, ve istanbulda gerçekten bu işin kurtları beni ham yapar korkumdan 0 kilometre araç almaya karar verdim
    bu gün
    peugeot 207 Premium 70hp hdi----------33.200 a.teslim

308 Comfort (stil paketli) 1.6 90hp hdi-----------36900 a.teslim

Opel corsa 1.3 cdti75 hp enjoy standart pack opak----------31600 a teslim
    1.3 90hp 6 vites ----------33.000 a teslim

hepsine bindim baktım test ettim sizce artıları eksileri nelerdir ne diyorsunuz ben para konusunda her seçeneği alma gücündeyim ama istediğim bu araçların ara hızlanmaları sürat meraklısı olmadığım için konfor daha ağır basıyor bu arada 207 yi daha gürültülü ve sert buldum
    sizlerin deneyimlerinden faydalanarak karar vereceğim
    herkeze şimdiden teşekkürler

• ben opel corsa 1,3 CDTI 75 HP Njoy sp kullanıcısıyım. Arabamdan gayet memnunum. Kalite, Hız, Güvenli olsun istiyosan sana önerim budur.
    Opel corsa C'mon... Ama 90 Hp likte hiç fena olmaz... :) Satmak istersen bile hemen satabilirsin... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okkabaz -- 25 Ocak 2008; 20:14:47 >
  • dostum o üçü arasında tabiki 308 olmalı seçimin bana göre hem motor farkı hem de sınıf farkı var aralarında,sınıf farkından dolayı da konforda da 308 in bir adım önde olması normaldir
  • corsa dizel 90 hp
  • airbus11 arkadaşım, arabadan oldukça anlayan biri olarak senin seçtiklerin içide tabiki 308.Diğer 2 si, küçük ve aynı sınıf araçlar aralarında nüans farkları vardır.Otomobilde daha iyisini her zaman bir üst sınıfa binerek bulabilirsin...Tabiki 40 bin ytl gibi bir fiyata çıkınca 2.elde çok ama çok az kullanılmış daha büyük sınıf ve bunlara göre oldukça konforlu bir araç almanda mümkün..
  • OPEL
  • tabiki 308
    hem daha büyük bi sınıfta hem yenibir arac,motoruda cok basarılı bir ünite
  • quote:

Orjinalden alıntı: anti-mage

tabiki 308
    hem daha büyük bi sınıfta hem yenibir arac,motoruda cok basarılı bir ünite

308 çok daha ii onlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.