Şimdi Ara

Arada kaldım.. ( objektif yardımlarınızı bekliyorum )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bir zaman w810i kullandım , halen daha kullanıyorum , tıkır tıkır çalışıyor.
    Ancak işten dolayı kullandığım telefon bana yetmemeye başladı. Bende bunun üzerine bütçeme göre araştırma yaptım. Her ne kadar birbirlerinden kullanım amacı olarak uzak gözükselerde iki model arasında tercih yapmakta zorlanıyorum.

Bu modeller ; SE Neo ve Nokia E6

Yeni telefon almaktaki amacım ise
    - İnternet siteme bağlı mail ve özel g-maili imi takip edebilmek.
    - Görsel bir işle uğraştığım için anında mümkün olduğunca fotograf çekip, maile ekleyip gönderebilmek.
    - Genelde yoğun olarak dışarda olduğum için batarya süresinin uzunluğu önemli...
    - Artık orta yaş olduğum için telefonu rahat kullanmam gerek .
    - Bunun yanında sitem sosyal ağlarada bağlı olduğu için sosyal ağ desteği ve web tarayıcısı bakımından da olabildiğince tatmin etmesi lazım.

Aşağı yukarı istediklerimi yazdım. Sizden yardım bekliyorum.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingisland -- 7 Eylül 2011; 12:07:29 >

• 2 model arasinda tabikide neo derim hocam
  • Kesinlikle Neo.
  • hocam onlara o kadar fiyat verceksen onlar yerine git beğendiğin bir blackberry modeli al derim.blackberry den iyi bir iş telefonu bulammassın.hatta sana bir site onereyim.sahibinden.com ikinci el sitesidir ama 2 ay kullanıp zevk için satabnların sitesidir gidin oradan isteğiniz fiyata blackberry bulurusunuz
  • Neo diyen arkadaşlara ve özellikle kullanıcılarına bir sorum olacak :

SE de özellikle gürültülü ortamlarda karşı tarafın sesinin az gelmesi yada hiç anlaşılamaması durumuna kendi telefonum dahil çokça şahit oldum . Neo da durum nedir ?

Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingisland

Neo diyen arkadaşlara ve özellikle kullanıcılarına bir sorum olacak :

SE de özellikle gürültülü ortamlarda karşı tarafın sesinin az gelmesi yada hiç anlaşılamaması durumuna kendi telefonum dahil çokça şahit oldum . Neo da durum nedir ?

Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler...

Sony Ericsson'da diye genelleme yapamazsın o konuda. Çünkü bazı modellerinde var bu sorun. Her markanın bazı modellerinde vardır böyle sorunlar. Ayrıca Xperia X10'dan sonra akıllanmıştır ve sesini düzeltmiştir. Xperia Arc'ta düzeltmiş, Neo'da da düzeltmiştir.
  • Bence ikisi arasında Neo.
  • symbianlı nokia yerine androidli neo'yu tavsiye ederim. tasarımı şık. özellikleri de gayet iyi. istediklerini yerine getirebilir. bir de ekstra olarak lg optimus black tavsiye ederim. şahsen kullanıyorum ve smartphone'dan yana hiç bir sıkıntı yaşamadım. fiyatı da neo'dan biraz daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _blackmamba_ -- 7 Eylül 2011; 13:08:37 >
  • Xperia Neo nun bekleme suresi kisa. Bu durumu da goz onunde bulundurun. Eger is amacli kullanilacaksa Nokia E6 daha iyi tercih olur. Neo daha cok multimedya odakli bir telefondur
  • Bu iki modelden seçecek olursak eğer, neo derim rakibi pek güçlü değil..
  • İkisi arasından neo, ama size blackberry iyi gider abicim.
  • bütçe kısmında telefon için sorunum yok çünkü 3-4 senede bir cihazını değiştiren biriyim , bu yüzden blackberry ve iphone türü cihazlar şu andaki statü durumlarından dolayı cazip değil , genelde herkesin elinde olan ve bana göre ayağa düşmüş markalar maalesef ülkemizde.

O yüzden tasarım olarak NEO ya daha yakınım ( sanırım etkilendim -etkilediniz )
    son sorum web sitem uzantılı kullandığım e-postayı üstündeki yazılımla tanıtabilecek miyim yada nerden yapacağım ?
    eğer onda da bir sorun çıkmıyorsa az sonra sipraşimi veriyorum.
    cevap vererek aydınlatan tüm arkadaşlara teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingisland -- 7 Eylül 2011; 15:34:16 >
  • Rica ederiz hocam her zaman yardimci olmaya calısırız.
    Soruna gelicek olursak hocam bence neo anakonusuna sorsan e-posta muhabbetini daha cabuk cevap alirsin
  • Kesinlikle NEO !
    Ama e6 yabana atılacak gibi değil :)
  • Neo alın ve saydığınız tüm maddeleri kolayca yapabildiğinizi görün. Ekran küçük olunca mail okumak da nete girmek de pek verimli olmuyor.
  • samimi cevaplarınız için teşekkürler
    NEO sipraşimi verdim....
  • neo guzel telefondur ancak sarji (butun androidliler gibi) fazla dayanmamaktadir. sarj onemli demissiniz bunu goz onune almanizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.