Şimdi Ara

Arkadaşlar sorum var(Lise sona geçerken bölüm değiştirme ile ilgili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009-2010 öğretim yılı için bölüm değiştirebilen arkadaşlar varmı lise sona geçerken ?Benim için gerçekten hayati bir mesele sayısal öğrencisiyim ve tm ye geçmek istiyorum.Bilgisi olanlar varsa lütfen cevap yazsınlar.Okuluma sordum biz yapamıyoruz milli eğitim o hakkı tanımadı diyorlar..

• 12.sınıfa geçerken yapılmıyor diye biliyorum ama yapmanada gerek yok artık zaten yeni sınav sisteminde alanların bi önemi kalmadı istediğin bölümden girersin sınava
  • quote:

Orijinalden alıntı: __koleksiyoncu__

12.sınıfa geçerken yapılmıyor diye biliyorum ama yapmanada gerek yok artık zaten yeni sınav sisteminde alanların bi önemi kalmadı istediğin bölümden girersin sınava

Bunu bende biliyorum ama 1 sene boyunca kendi sınava gireceğim alan derslerini görmek varken neden fizik kimya biyoloji göreyim diye düşünüyorum.Geçen sene izin verilmiş son sınıfa geçerken bölüm değiştirmeye.
    Yorumun için teşekkürler,yok mu arkadaşlar başka yorum yapacak olan ?
  • Var mı arkadaşlar bilgisi olan ?
  • bizim okul müdürüne sordum öksürerek tıksırarak anlattına göre 12.sınıfta bölüm değişme yokmuş

eğer maddi durumun varsa dersanede tm ders görürsün fazladan etütlere kalırsın başka şansın yok gibi inş bölüm değiştire bilirsin okulumun müdürüne güven olmaz sen iyi birine sorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: __koleksiyoncu__

bizim okul müdürüne sordum öksürerek tıksırarak anlattına göre 12.sınıfta bölüm değişme yokmuş

eğer maddi durumun varsa dersanede tm ders görürsün fazladan etütlere kalırsın başka şansın yok gibi inş bölüm değiştire bilirsin okulumun müdürüne güven olmaz sen iyi birine sorda

Zaten dersaneye eşit ağırlıktan başladım ve öyle devam edeceğim.Eğer bölüm değiştiremezsem okulla zor gidicek ama bakalım hayırlısı.İyi dileklerin için teşekkür ederim..
  • Arkadaşlar yok mu başka bilgisi olan ?
  • ben de araştırdım eğer böyle birşey olursa lise2den devam edersin diyorlar..
    Ben de sayısalım ve dersanede sözel görüyorum bu yüzden.. :D
  • Benim arkadaşların geçen sene 12. sınıfa geçerken bölüm değiştirdiler. Yaz boyu çalıştılar sınavlara girip dersleri verdiler ve geçtiler TM'ye ama sen bölüm değiştirmek için çok geç kalmışsın. Taa okullar kapanmadan önce yönetimle görüşmen gerekirdi bu saatten sonra değiştiremeyebilirsin.
  • Ben son yılda Tm'de Sözel'e geçmiştim.Ancak Lise 2'nin yaz tatilinde Sözel bölümün görmediğimiz derslerini verdik.Daha önceden müdürle konuşup dilekçe vermen gerekirdi.Bir şansını dene yine de belki hala yapılacak bir şey vardır.Hem hayati mesele diyorsun da okulların açılmasına 1 hafta kala mı aklına geldi arkadaşım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.