Şimdi Ara

Arkadaşlar Yardım Seat ibiza 2005 model stella alınır mı ?14.000 tl araba temiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Size 60.000 km 2005 model ibiza stella 14.000 tl ye arabada bir sıkıntı yok ?
    1.4 75 bg arabanın bir sıkıntısı var mı ?
    Bu motor nasıl sizce ve sorunlu bir arabamı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemfrost -- 28 Aralık 2011; 23:58:17 >

• Fiyat çok düşük. KM orjinal olmayabilir ve ekspertiz yaptırmadan almayın. Kazalı, taklalı, pert, tavan hariç boyalı, tavan dahil boyalı vs çıkabilir. 2005 model Stylance değil ya Signo ya da S-rider donanımlıdır ve araçta dijital klima ve orjinal 15' jant varsa araç en üst donanım olup 75 değil 100 beygirdir. Üzerinde 1.4 100hp Polo motoru vardır. Diğer 1.4lerle aynı yakar ama daha performanslıdır. Oldukça atak ve sürüşü çok zevkli bir araçtır. LPG ile tam uyumludur. Kronik sorunu yoktur. Sadece amortisörleri sert ve arka diz mesafesi neredeyse tüm B sınıflarındaki gibi dardır.
  • Teşekkür ederim hocam.Ama araba stella modelmiş yinede fiyat uygun geldi :)
  • Stella en boş. Yolcu hava yastığı ve ABS bile yok. O yüzden Stella alma. Signo S-rider veya Stylance modellerine bak. Dolu olan donanımlar bunlar. Fiyat iyiymiş ama aşırı boş bir donanım.
  • Doğru şehir içi kullanım için alacağım sadece.Zaten uygun bir fiyatı var 13.500 oldu en son :)
    O yüzden alınır geliyor araba beğenmezsem satarım 500 zararına ;)
    Ayrıca işçiliği yol tutuşu çok iyi geldi bana fiyatına göre...
  • İşçilik ve malzeme kalitesi birçok B sınıfına göre daha yüksek (model yılına göre kıyaslayınız lütfen). Yol tutuşta zaten zamanında birçok testte en yüksek puanları alıyordu. Bunu biraz da diğer B sınıflarına göre sert süspansiyonlarına borçlu. Yoldan çıkarmak zor. Virajlarda çok güven veriyor. Sınırları aşırı zorlamadıkça çizgisinden çıkmıyor. 37 metre ile sınıfının en harika frenlerine sahip araçtır ayrıca. ABS dozunu çok beğenirim mesela. Gereksiz devreye girip sinir etmez.

Bu fiyata alınacak en iyi f/p aracıdır B sınıfında birkaç modelle birlikte. Alan pişman olmaz, çok daha iyisini bulana kadar da kolay kolay satmazlar. İlginç bir kullanıcı profili var Mesela ben. 2006 model dizel Cordoba'mı sattım sonra sattığım kişiden geri aldım

• Sağolun verdiğiniz bilgiler için..Gerçekten araç çok iyidi yol tutuşu özellikle çok başarılı ayrıca fren mesafeside benim diyen arabadan iyiydi.
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemfrost

Sağolun verdiğiniz bilgiler için..Gerçekten araç çok iyidi yol tutuşu özellikle çok başarılı ayrıca fren mesafeside benim diyen arabadan iyiydi.
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

O fiyata bence hiç kaçırmayın, tabii bir usta ya da exper gördükten sonra.
  • abs ve hava yastigi bile yok ne yapayim o araci.
  • Seat ibiza reference alınmıştır ;) yeni :)
  • 0km olarak mı aldınız? Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin....
  • Evet teşekkür ederim..Güvenlik önemleri v.b derken sıfır aldım 2.el temiz araba bulamadım..Herkese daha iyisi nasip olur inşallah ;)
  • Kaç liraya mal oldu? Bir sakıncası yoksa paylaşırsanız diğer arkadaşlara faydalı olur.
  • Tabi 28800 denk geldi(trafik sigortası+park sensörü+döşeme koruma) Biraz pahalı duruyor ama bu kadar pazarlık edebildik :)
  • Seat öyle. Klasik Doğuş mantığı, burunlarından kıl aldırmıyorlar.. 100 lira indirim + üstüne hediyeler yine iyi iş çıkarmışsınız

Asla pişman olmayacağınız, hiçbir kronik sorunlu yeri olmayan, 10 numara 5 yıldız bir araç. Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin...
  • Çok teşekkür ederim..Umarım bir sorun çıkarmaz direksiyonun elektropnömatik olması çok hoşuma gitti çok rahat bir direksiyonu var ayrıca çok başarılı bir yol tutuşu var dı ;)
  • 13.5e anlaştığınız araç sorunlu mu çıktı acaba?
  • Araç zaten sorunluydu tavanda boya vardı+motorda kısmi arızalar var dı ? Ama satılmış sonra ;) +1000 tl civarı bir masrafı var dı arabanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemfrost

Çok teşekkür ederim..Umarım bir sorun çıkarmaz direksiyonun elektropnömatik olması çok hoşuma gitti çok rahat bir direksiyonu var ayrıca çok başarılı bir yol tutuşu var dı ;)

Direksiyon tepkileri çok yerinde. Park ederken serçe parmakla çevir, hızlandıkça sertleşen sisteme sahip ve bunun sayesinde yüksek hızlarda maksimum direksiyon hakimiyeti sunuyor

Reference donanımla gelen 14' jant ve 175 70 14 lastiklere rağmen yol tutuş yine oldukça iyi. Belki daha sonra Copa Plus donanımda bulunan 16' Fabula isimli jantları alırsınız 215 45 16 lastiklerle geliyor. İşte o zaman yoldan çıkarmak yürek ister

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.