Şimdi Ara

ASTRA H CDTİ ECO FLEXTEN SONRA DAHA ÇOK YAKIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.2009 model astra cdti elegance sedan sahibiyim.aracı sıfır almıştım.30 bin bakımına gittim geçen ay elazığ karalar opel'de ecoflex yazılım atalım dediler.30 tl karsılığı yüklettik.aracın sehir içi yakıt tüketimi(devirli kullanmama rağmen) 5,6/6.4(şehiriçi) arasındaydı eco flexten sonra oldu 7.1/7.3.Konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?Ayrıca araca carbon clean de yaptılar.Ondan olabileceğini söyleyen bazı arkadaşlar oldu.Basmaya korkar oldum.Yani pederin Connect 110 luğu gibi 8,8/9 lt göreceğimden korkuyorum.Arkadaşlarım bu forumda tecrübe ve bilgi paylaşımının yoğun olduğunu söyledi.
    Bir de sunu sormak istiyorum.Gitsem eski yazılımı yükletebilir miyim?Ne güzel az yakıyorduk eski yazılımla.Deki yürüyen makina kurdaştırılmaz.Neyimize lazımdı?
    Bilgi sahibi dostlar cevaplarlarsa çok sevinirİm.
    Herkese saygılar..

• yahu kimse yok mu su ecoflexi sonradan yükletip surda bir aydınlatacak.0,5 -1 lt yakıt kaybında da değilim.sırf merak ettim.bu yakıt artışının sebebi nedir.kış şartları,havanın soğuması,motorun soğukluğu elbette önemli ama,gecen yıl da hava soğuktu yine 5,7 lerdeydi ortalama tüketim.
    neyse bir bilen bekliyorum..
  • hocam ilk defa sizden duyuyorum bu ecoflex yazılımı!.... Nasıl birşeymişki tam olarak, memnun değilseniz eskisini yükletebilirsiniz büyük ihtimal....
  • benim bildiğim yeni çıkan corsa , astra vs şeyler fabrikadan ecoflexli çıkıyor. yani yazılımla olacak bir iş değil bence bu. size niye bunun yazılımını atmışlar anlamadım.

dipnot : konu hakkında bir bilgiye sahip değilim sadece kendi yorumumdur.
  • yanlış biliyormuşum. astra h lerin hepsine atılıyormuş.
  • hocam yazın bende attırdım..astra h aracıma 1,3 cdti...ilk başlarda sesi soluğu değişti arabanın aynen dediğin gibi çok az bir artış oldu..halen daha öyle biniyorum....pek takmıyorum...
  • Söylenenlere göre adına zıt bir şekilde performans içinmiş o yazılım
  • Sanki performans arttı, yakıt tüketimi de arttı. Uzunvade için test ediyorum. Verileri elde edince yazarım.

Saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.