Şimdi Ara

ASUS X541 UV FAN SESİ Mİ VANTİLATÖR MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bende asus x 541 UV modeli bir notebook var ne yaptım etsimse bu fan sesini azaltamadım en son geriye fanı degiştirmek kaldı acaba onuda denesem düzelir mi aynı cihazdan kullanan arkadaşlarda da aynı sorun var mı degişti mi?

• Rahatsız ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waswa91

Rahatsız ediyor mu?
    hemde cok yani sesli bir fan önceki notebookum böyle degildi
  • X54 ün farklı bir modelini kullanıyorum. Bu modellerde işlemci bakımı ve fan değişimi adeta bir eziyet. Fan ızgaraları cihazın arka kısmında olduğundan eski modellerdeki gibi alttan değiştirmek mümkün değil. Ben ilk olarak temizledim ama sorun gitmeyince n11 den 45+kargo masrafıyla değiştirmek durumunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone74

X54 ün farklı bir modelini kullanıyorum. Bu modellerde işlemci bakımı ve fan değişimi adeta bir eziyet. Fan ızgaraları cihazın arka kısmında olduğundan eski modellerdeki gibi alttan değiştirmek mümkün değil. Ben ilk olarak temizledim ama sorun gitmeyince n11 den 45+kargo masrafıyla değiştirmek durumunda kaldım.
    peki işe yaradı mı fan sesi sessizleşti mi bir nebze olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_etg

peki işe yaradı mı fan sesi sessizleşti mi bir nebze olsun

Alıntıları Göster
    Birebir orjinal fan olmadığı için ilk fan gibi olmuyor ama ses %70 azaldı. 100 küsür vermekte pek mantıklı olmadığından başka bir alternatif yok gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.