Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

Söylediklerinize katılıyorum. Para miktarı arttıkça kalite yükseliyor . Bizim millet 1.0 ile 1.6 yi karşılaştıriyor . La cebindeki para iyiyse iyi olur. Orta ise orta olur. O kadar. Audi BMW mercedes in altında golf ün de üst kalitesinde bir araçtır.

Not;bu aracı kaçırmayın derim bence.

Passat Bmw 3'ten de , C serisinden de üstündür (!),
    Golf 1 Serisinden ve hepsinden..... (!)

Puhaha , dostum kusura bakmayın ama inanın hayal aleminde yaşıyorsunuz,
    resmen bir at gözülüğü ile dolaşıyorsunuz, içeriğe girmeye dahi gerek yok, hiç konuşulacak bir yanı yok.
  • Merhabalar. Bugün A3 1.0 Sedan aracımı teslim aldım. Mersin Aldo dan ilk andan itibaren çok iyi hizmet aldım. VW bayilerinde n ise insan gibi muamele gördüğümde şaşırıyorum. bmw st çok iyi ama çok yoğun sa onlarda sallamiyor. ben 1 serisine bakarken 5 serisi için benden sonra gelen musteri ile ilgilenip ortada bırakan oldu. Audi Bayınde işlemler için her gittiğimde teslim için duran A3 ler gördüm. Kampanya çok tutuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi ucuz araba satımıyor tam tersine illa 1.0 pırpır motoru 84 tl verdi diye ucuz araba satıyor algısı var alakası yok a4 a5 a6 q5 q7 bakın bütün fiyat listerine bazı modellerin bmv den pahalı olduğunu göreceksiniz yakında yeni A5 gelecek fiyatını görürsünüz Bmv 4 serisinden daha pahalıya satılacaktır galeri konusunda evet borusanın hizmeti gerçektende güzel aynı problem mercedes galerinde de var özellikle müşteri ile ilgilenmeme konusunda mengerler bası çekiyor malesef

ALMANLARIN MEŞHUR SÖZÜ VARDIR MERCEDES VE BMV SATMAK AUDİYİ İSE BİNMEK İÇİN YAPTIK DİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westlıne -- 22 Ekim 2016; 0:04:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemtuz

Merhabalar. Bugün A3 1.0 Sedan aracımı teslim aldım. Mersin Aldo dan ilk andan itibaren çok iyi hizmet aldım. VW bayilerinde n ise insan gibi muamele gördüğümde şaşırıyorum. bmw st çok iyi ama çok yoğun sa onlarda sallamiyor. ben 1 serisine bakarken 5 serisi için benden sonra gelen musteri ile ilgilenip ortada bırakan oldu. Audi Bayınde işlemler için her gittiğimde teslim için duran A3 ler gördüm. Kampanya çok tutuyor

Ben de A3 1.0 sportback aracımı aldığım İzmir Eröz'deki hizmetten çok memnun kaldım.

Müşteri temsilcimiz Barbaros bey çok ilgili, nazik ve konusuna hakimdi. Sigorta, araç teslimi yapan arkadaşlar da çok nazikti.

• PI modelin ve eski modelin donanım listesi varmı acaba.kıyas yapmak için
  • 1.0 'lık modeli test edebileceğimiz bayi var mı acaba? 1 hafta önce aradığımda araç yoktu testte.
  • dostlar sabah vw servisine arabayı bıraktım (tamaş)adamlar sandiviç yapmıslar simit arası kaşar koymuşlar çay sıcak sıcak... bizim premium araç sahipler nasıl götürüyor çingene gibi katur kutur.. )) inanın bir görseniz anlarsınız böyle adamlara hizmet edenlerde farkında araç sahıbı ilk başta nazik ve centilmen durusu konuşması ama... beleş birşey görünce özüne dönüyorlar...sonrada vay doguş böyle rezıllık soyle kazık demeyin önce kendinize bir bakın..)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 23 Ekim 2016; 4:09:28 >
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    O senin kendi hayal alemin. Ve yaşat onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ynsbrc

O senin kendi hayal alemin. Ve yaşat onu.

oo sen de mi Passatın rakibi ancak E serisi cilerdensin, Bmw 3,C falan kesmedi yani :)

ilginç ki,bu 3 aracın da sahibi oldum, D sınıfıda premiumlar da dahil parasını en az hakeden araç Passat denen odun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 22 Ekim 2016; 9:13:37 >
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Yok ben hiç binmedim dediklerine. Ben torosa biniyorum. Steyşına

• A3, otomatik, xenon far, spor direksiyon, vs.

Fiyat gerçekten iyi, yeni araba alacaklar kaçırmamalı.

• Arkadaslar "1.0 motor otomatik" icin fiyat ne veriyolar suan ben tam bilgi sahibi olamadim zaten sitede de pek bilgi yok ya da cok karisik anlayamadım.sayg

• quote:

Orijinalden alıntı: M_K_B

Boşa kızmayın Doğuşa. Tamamen musteri ile ilgili bir durum. Vw evet yogun ve kullanicisi zaten orta halli vatandas.

Audi icin ise preminium denilsede aldanmayin, vw in bir tik üstü olmaktan ibaret. Bu nedenlede alinan hizmet bu sartlara gore saglaniyor.

Borusan bu isi en iyi yapan distribütördur. o da bu gülümseyen ve nazik personelin bedelini zaten fiyati ve servis masrafindan cikariyor.

Mercedesin ise kalitesi yettiginden kimse rezil yetkili saticilarina aldiris etmiyor.

Sonuc itibariyle Audi zaten bmw ve mercedesten ucuz ve alt bir segment oldugundan alinan hizmette ona orantili olarak düşük olmak durumunda kaliyor. Sorun Dogusta olsa Porsche musterilerindende ayni sikayet gelirdi, haksiz miyim😀

Not: audiciler kızmayın, cunku işin aslı bu.

Ciddi cevap verecektim de kısaca Yav he he

• Bu araçlardan keski her yerde bulabilsek pek getirmiyor bayileri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için bir şeyler yazmak istedim. aslında bu konunun başından itibaren takip edilse her sey var. Ama tekrar özetlersem. otomatik vites
    xenon
    gündüz led leri
    çift bilgeli otomatik klima
    arka koltuklar içinde ufleme yeri var
    ambians iç ışıklandırma (basit bişi ama çok havalı ☺)
    jantlar basic de çok hoş bence design donanım jantlar i daha kötü (kişisel fikrim)
    inip çıkan mmi ekran
    bluetooth
    otomatik kararan dikiz aynası
    yağmur sensörü
    on arka park sensoru

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat 84-86 arasinda ama su an bayilerde arac yok

• halil759 H kullanıcısına yanıt
    Kampanya ne zamana kadar devam edecek, biliyor musunuz hocam?
  • Konya attarlar a soran oldu mu?

• Bu arabaya sahip olan yada bu motoru daha önce kullanmışmolan varmı?
    1.6tdi a göre yakıtı can yakarmı kışları şehir içi yazları otoban ağırlıklı kullanıyorum aracı birde akselarasyonu çok severim araç hızlı olmasa bile aracın limitlerine yaklaşmak hoşuma gidiyor
    Benim kullandığım tdi Ş.içi+otoban ortalama 6.5
    Sırf otoban 5.5 civarı otobanda 130 km/h hızla
    120-130 km/h de çevirdiği devir kaçtır?
    Birde viraj kabileyeti nasıldır golften(golf 195 r15 tekerlekli ondanda olabilir)sonra 116d kullandığımda yol tutuşu çağ atlamış kadar ilerdeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Kampanya ne zamana kadar devam edecek, biliyor musunuz hocam?

Onu bilmiyorum hocam. Birkac bayiye ayni soruyu ben de sordum ama onlar da bilmiyorlar. Euro 3.40 ı gecmedigi surece ayni fiyat demislerdi ama kasim ayinda kredi kampanyalari degisebilir bununla beraber fiyatlarda da bir artis olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.