Şimdi Ara

Audi A4 Kış Lastiği Seçimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2009 Audi A4 aracım için Kış Lastiği alacağım ancak kafama takılan çok önemli bir nokta var...

Aracımdaki mevcut Jant - 8K0 601.025 A - 16" Fotoğraftaki - ET45 'miş Ne oluyorsa...

Buda önerilen Lastik (Audi ELSA yazılımından)

şimdi bana uygun lastik - 205/60 r16 mı 225/55 r16 mı yoksa her ikiside olurmu.

ne farkeder bu ölçüler.

mevcutta yazlık lastikler 215/ 60 var satınaldığımda üstünde bunlar vardı.

sıkıntım şu. 205 lik lastik ile 225 lik lastikler arasında fiyat ve model farkı çok. eğerki oluyorsa 205 almak istiyorum.

ve kafama takılan mevcut 215 ler bazen direksiyonu çok kırdığımda helezona değiyor. 225 de komple çarpmasın?

sizlerin bu jant için kullandığınız ebatlar nedir.?

***Biraz araştırdım anladığım kadarıyla jant kapaklı çelik jantlarda 205/60 kullanılıyor. ama internette bu janta takılmış 205/60 lar gördüm ama 225/55 olması gerek sanırım doğrusu...

NOT: Yurtdışındayım hava şu anda -2 lere düştü. Kış şartları zor ve Türkiyedeki çoğu kışlık lastikler burda kullanılmıyor bile özel buz ve kara hakim lastikler kullanılıyor ve fiyatları oldukça yüksek.

____________________________________________________________________________

NOT 2 : 225/55 R16 Lastikleri aldım taktırdım herhangi bir sorun gözükmüyor.
    ____________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romsage -- 21 Ekim 2015; 13:44:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.