Şimdi Ara

AVEA nasıl bir kandırmaca!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben de aveadan şikayetçiyim ve hakkımı btk tüketici mahkemesi gerekirse mahkemelerde arayacağım ve kazandığım parayı burdaki suriyeli çocuklara dağıtacağım.

Yahu Allah aşkına seç beğen al kamu hediyeli tarifemi nedir ondan aldık, 1 yıl taahhüt vermek ve bunun karşılığında aveanın +300 dk hediye vermesinden sonra sevgili AVEA taahhüt bitiminde tüm paketleri iptal edip 1.ay 350 +2. aya 160 TL olmak üzere 500 küsür TL fatura gönderdi...müşteri hizmetlerine nasıl olur bu dediğimizde, Önce telefon açtık onayınızı aldık dediler sonra SMS attık bilgilendirdik sizi dediler.

Sonra BTK şikayetimize efendim biz sitemizde bilgilendirme yapıyoruz dediler. Sitedeki bilgilendirmeye baktım, hiç bir yerinde 12 ay taahhüt bitiminde tüm paketler iptal olur yazmıyor. 12 ay taahhüt verirsem +300 dk hediye vereceklerini söylemişlerdi, o biter o kadar, sen tüm seçtiğim paketleri iptal ederek 500 küsür fatura yansıtıyorsun, sonra eşim aradığında 200 tl indirim yapalım ilk etapta incelemeye alıyoruz diyorsun. daha sonra 100 tl indirim yapabilirim deyip araya "1 yıl avealı kalma sözünüze" ya da taahhüt artık neyse ekliyorsun. sonra bi bakıyoruz 1 yıl daha söz vermişiz aveaya, çıkamıyoruz.. Yazıklar olsun vatandaşını bankaların, büyük holdinglerin şirketlerin altında ezilmeye mahkum bırakan sisteme. En çok ağırıma giden üst üste enayi yerine konulmaya çalışılmamız. hem ekstra fatura yükle hem de laf ebeliğiyle bir yıl daha taahhüt onayı al. Al birini vur ötekine.

Bu forumda bazıları bana bilinçsiz tüketicisin aveaya yükleme biliçsizliğini demişlerdi. O arkadaşlar aşağıdaki fotolara bi baksın, tarife detaylarını printscreen yapmıştım bilinçsiz bir tüketici olarak.. Aşağıda AVEA sitesinin önceki ve sonraki printscreen leri vardır...

Milleti kandıranlardan nefretederim.. 3-5 kuruş için bu işlere dahil olanlara ise küfür...

AVEA nasıl bir kandırmaca!!!! AVEA nasıl bir kandırmaca!!!! AVEA nasıl bir kandırmaca!!!!
     AVEA nasıl bir kandırmaca!!!! AVEA nasıl bir kandırmaca!!!!

Yukarıdaki 4.fotoya iyi bakın yok ama düzenlenen haliyle yeni sitede var?!?!?!? Şikayetimden sonra mı değiştirildi acaba...?!?!? SİZİ GİDİ BİLİNÇLİLER SİZİİİ...

AVEA nasıl bir kandırmaca!!!!

@caferhan @agagga mıdır nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestest -- 20 Aralık 2013; 0:11:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmen adam kandırıyorlar
    birde yenilere ucuz eskilere kazık tarifeler yok mu insanı deli ediyor 10 yıldır kullandığım hatta aynı tarife paket 40 Tl yeni gelene 22 TL şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

Resmen adam kandırıyorlar
    birde yenilere ucuz eskilere kazık tarifeler yok mu insanı deli ediyor 10 yıldır kullandığım hatta aynı tarife paket 40 Tl yeni gelene 22 TL şaka gibi

Bütün derdi yeni abone toplamak olduğundan eski abonelere üvey evlat muamelesi yapıyor.
  • btk'ya yazılı başvuruda bulunun muhakkak. mahkemeyle uğraşmanıza gerek kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selocan5

btk'ya yazılı başvuruda bulunun muhakkak. mahkemeyle uğraşmanıza gerek kalmaz

başvurdum , bana link göndermişler linkte yazıyor şartnamemiz diyor.. ama bendeki eski şartnamede öyle bişey yok..
    şimdi tekrar başvuracağım

Ayrıca bir şirket nasıl olur da ilan ettiği sözleşmeye aykırı davranır ve kendini haklı çıkarmak için tek taraflı olarak menfaat elde etmek için sözleşmeyi revize eder ?!?!
    Bununla ilgili başvurabileceğim diğer hukuki yolları avukatıma danışacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestest -- 20 Aralık 2013; 17:58:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.