Şimdi Ara

Ayarlar reset

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bir tane daha önce ineternet cafede kullanılan bır tane bılgısayar aldım cd surucu yok bunun butun ayarları oyle bır sekılde yapılmıskı benı asacak bır sekılde tek tek ugrasarak olmıyacak xp yıde cd surucu olmadıgı ıcın kuramıyorum sımdı sızden ogrenmek ıstedıgım cd kullamadan ınternetten ındırılebılen bır program yada yama ıle bu ısletım sıstemını orjınal halıne getırebılırmıyım ıcerısınde degerlı hıc bır seyım yokkk fıkırlere acıgım ama lutfen kımse format demesın bende format atarım ama o ısın kulay kısmı bıraz ugrasmak ıstıyorum o yuzden gercek bılgı ve fıkre ıhtıyacım var sımdıden tesekkur ederım

• quote:

Orjinalden alıntı: mkorkulu

Merhaba arkadaslar bir tane daha önce ineternet cafede kullanılan bır tane bılgısayar aldım cd surucu yok bunun butun ayarları oyle bır sekılde yapılmıskı benı asacak bır sekılde tek tek ugrasarak olmıyacak xp yıde cd surucu olmadıgı ıcın kuramıyorum sımdı sızden ogrenmek ıstedıgım cd kullamadan ınternetten ındırılebılen bır program yada yama ıle bu ısletım sıstemını orjınal halıne getırebılırmıyım ıcerısınde degerlı hıc bır seyım yokkk fıkırlere acıgım ama lutfen kımse format demesın bende format atarım ama o ısın kulay kısmı bıraz ugrasmak ıstıyorum o yuzden gercek bılgı ve fıkre ıhtıyacım var sımdıden tesekkur ederım

senin iş karışık biraz ama o kadar ugraşcagına biyerden cd rom bulsan iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.