Şimdi Ara

Başıma Gelen ürpertici olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta kadar falan önce mersine MEB in öğrenci kampına gitmiştim... Orada gidenler bilir genelde her geçe liderler(kamp öğretmenleri genelde beden öğretmenleri oluyorlar) odaları kontrole gelirler neyse bizde her zibidi bebe gibi 2 tane 35 lik votkayı bi su şişesinin içine doldurduk ve yatağın altına sakladık yarın içeriz die..Neyse benim ailem baya sıkıdır bole kamptan falan bi uyarı gelsin bayaaa kızarlardı bana...Neyse arklarıma ben içmem falan diodum onlarda haliyle alay ediolardı... Neyse gece oldu saat 12.30 falandı odada herkez uyuyordu ve ışıklarda sönüktü sonra kapımız güm güm güm die çalmaya başladı allah dedim basıldık falan neyse kapıyı açtım karşımda 2 tane lider hocam mocam demeden iceri girdiler ve direk benim yatağımın altındaki votkaya yöneldiler sonra biri eğilip aldı ve dışarı çıkarken bize borçlusun dediler ve çıkıp gittiler... Ben milleti uyandırdım 6 kişi kalıyorduk odada.. Herşeyi anlattım onlarda aha sı!tık falan demeye başladılar ole ole saat 1.30 olmuştu sonra kapı yeniden çaldı aha dedik götürmeye geldiler falan yapıoduk sonra kapıyı açtım ve karşımda az önce gelen liderlerdi sanki daha önce gelmemişler gibi etrafı aradılar ii temizmişsiniz yatın dediler ve gittiler.... Bu olayı kimseye anlatmadım bana deli derler die... Ama bunda bi iş var demektende kendimi ala koyaadım bana oretmenler şaka yapıo die düşündüm ama arklarım falan ne uyanmış nede bi ses duymuşlardı

• Deli.
  • votkayı hacılamışlar aga
  • durum vahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newpower13 -- 26 Nisan 2012; 19:09:21 >
  • aynen vodkanın üstüne yatmış hocaların işte, ondan sonra da salak yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackest Night

votkayı hacılamışlar aga

sesli güldüm

• votkanın üstüne yatmışlar seni de yakmamışlar, çift taraflı kazanç deniyor buna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.