Şimdi Ara

Bataryalı Kılıf Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum, hepimizin en büyük derdi batarya suresi :) mutlaka bataryali kilif alanlarimiz vardir aramizda. Ben telefonu yeni aldigim icin henuz bir bataryali kilif almadim. Bir iki arastirma yapmis olsam da emin olmadigim ve tecrube etmedigim seyi tavsiye etmiyim dedim

Kullanmis oldugu kilif olan arkadaslar tecrubelerini paylasirlarsa bize de bi isik olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ttec e bakabilirsin

• Ben de tavsiye alabilirim şuan için romiş kullanıyorum ama..

• Kac zamandir bu konuyu acmayi dusunuyordum, isabet oldu.

Guvenilir, telefona, bataryasina, dokunmatiye zarar vermeyecek bir marka/model bilenler-kullananlar soylerse iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttec e baktim arkadasim, sagolasin. Bu fiayata bu kilif hani ne uygun ne pahali bence..
    70e falan kaliteli bi sey bulur muyum derdindeyim ben biraz
    Ama biraz baktim ve herkes de ttec oneriyo. Uygun bi sey bulamazsam alirim beyazini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aulkem -- 13 Nisan 2014; 11:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aulkem

Ttec e baktim arkadasim, sagolasin. Bu fiayata bu kilif hani ne uygun ne pahali bence..
    70e falan kaliteli bi sey bulur muyum derdindeyim ben biraz
    Ama biraz baktim ve herkes de ttec oneriyo. Uygun bi sey bulamazsam alirim beyazini

Peki telefona zarari olur mu ? Bilginiz var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kesin bi sey soylemek zor aslinda ama bi ttec gibi firmadan almak var, bi de dogubanktan almak var.
    Bilinmedik marka almak demek biraz riske girmek demek. Aslinda benim de konuyu acma sebebim budur biraz. Yani kalite olan kendini tanitmis markalar tabi ki guvenilir ama fiyatli da. Buradan nispeten uygun fiyata alip da memnun olan varsa bosyere para harcamamis oluruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.