Şimdi Ara

Bateri mi Piyano mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisinin kursuna gitsem bilemedim. Duvar piyanosu ortalama 4 bin tl falan. Bateride ortalama 4 bin tl falan. apartmanda oturuyorum. hangisi daha zevkli sizce ? bana göre bateri ama alamam apartmanda oturuyorum ve piyanoda çok güzel

• bateri
  • quote:

Orijinalden alıntı: alakurt79

bateri
    Apartmanda bateriyi çalabilicekmisin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watashi wa L des.

Apartmanda bateriyi çalabilicekmisin ki?

Alıntıları Göster
    bateri daha güzel dimi hocam @John Constantine

apartmanda çalarken çok ses yaparmı bilmiyorum ama yapar herhalde yaa @Watashi wa L des.
  • Para konusunu dert etmiyorsan piyanoya git.Zor ve uzun süren derslerden sonra keyif alırsın

Ama ikiside çok pahalı şeyler bence
  • Till.Lindeman kullanıcısına yanıt
    Bir ara çalmıştım, hoşuma gitmişti güzel bence. Piyano da güzel aslında.Senin fikrin hacı, sonradan pişman olmayasın, iyi seçim yap.Yerinde olsam bateri alırdım ama.
  • Senin hangisine yatkın olduğunu bilemeyiz ama apartman için önerecek olursak Elektronik piyano al sesini kısarsın ya da kulaklık kullanırsın.
  • Huzur için piyano, kız için bateri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

Huzur için piyano, kız için bateri
    Bu soruyu soruyorsan ikisini de alma, bir şey olmaz senden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xginxa

Senin hangisine yatkın olduğunu bilemeyiz ama apartman için önerecek olursak Elektronik piyano al sesini kısarsın ya da kulaklık kullanırsın.
    hocam ben bateri istiyorum yaa. ama apartman :( olsun yaa nolcak gece çalmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

Huzur için piyano, kız için bateri

Bu adamı dinle.
  • Bence org kursuna git istediğin zaman piyano gibi çalarsın istediğin zaman ritimli olarak da kullanırsın.
  • flut
  • Apartman icinde akustik bateri deprem etkisi yaratir, elektro alip kulaklikla calarim diyorsan olur ama ondan da zevk alamazsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Apartman icinde akustik bateri deprem etkisi yaratir, elektro alip kulaklikla calarim diyorsan olur ama ondan da zevk alamazsin.
    orgtan nefret ediyorum hocam.

yaa piyano şuan %51 hocam aklımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Till.Lindeman

orgtan nefret ediyorum hocam.

yaa piyano şuan %51 hocam aklımda.
    piyano
  • Bence piyano , bateri alacaksan bi grupla sahneye cikman lazim yoksa bateriyle tek basina nereye kadar gideceksinama iyi bi grup bulursan bateri iyidir.Ayrica bateriyi apartmanda calmayi dusunme bile bence , anca belli bir yerde olur bateri sende gider orada calarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 15 Şubat 2014; 0:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alakurt79

Bir ara çalmıştım, hoşuma gitmişti güzel bence. Piyano da güzel aslında.Senin fikrin hacı, sonradan pişman olmayasın, iyi seçim yap.Yerinde olsam bateri alırdım ama.
    Muzik calmak istiyosan piano stres atmak istiyosan bateri.Pianoyla da stres atilir tabi ama baslangic seviyesinde tersine stres yaparsin

Piano icin 4 bine gerek yok bu arada. Bendeki piano sunun grisi 1000 dolarin altindaydi aldigimda.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZRtFQLJQNlQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Bence piyano , bateri alacaksan bi grupla sahneye cikman lazim yoksa bateriyle tek basina nereye kadar gideceksinama iyi bi grup bulursan bateri iyidir.Ayrica bateriyi apartmanda calmayi dusunme bile bence , anca belli bir yerde olur bateri sende gider orada calarsin
    Beni piyano kadar rahatlatan bir enstürüman yok piyano öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hybrai

Muzik calmak istiyosan piano stres atmak istiyosan bateri.Pianoyla da stres atilir tabi ama baslangic seviyesinde tersine stres yaparsin

Piano icin 4 bine gerek yok bu arada. Bendeki piano sunun grisi 1000 dolarin altindaydi aldigimda.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZRtFQLJQNlQ

benm istediğim piyano türü şu hocam

https://www.youtube.com/watch?v=uI91NXDhWaI

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.