Şimdi Ara

Benim Başıma gelen size de geldi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dün gece carımı oyunda bıraktım. Carda da 90m e yakın para vardı be biraz da item vardı.. sabah pc yi actım baktım dc yemişim. sonra oyuna tekrar girdim bi baktım oyunda bulundugum karakterin butun parası gitmiş. ayrıca inn hostess deki parayla toplan butun param gitmiş. Şİfresini bilen var desem kimse bilmiyor. Acaba neden beyler. Bu sorun bana 1 gb mal oldu. parasında deilim de sorunun neden oldugunu bulmak istiyorum. Bİlen varsa acil yardım etsin...

• Evet Daha bugun başıma geldi ve carı satmaya karar verdim senin yazını gördüm bana tam 10 gb e mal oldu sahurda bıraktım pazar a sabah bi baktım 9 da 3 tane item satılmış 1.5 gb yanında 0.5 te bankada vardı dc yemiştim bi girdim bütün itemlarım ve paralarım gitmiş ama bana bi tane dd ile hp, ac , dex sc ler kalmış :@@ şimdi carımı satıyorum :S

Car ı satmaya karar verdim daha zaten alalı 1 ay bile olmadı ya neyse.

Car ın 16 gün bronz presi vardır.

walkery armor kasım ın 17 sinde helmet ise 24 ünde biticektir.

1 adet +7 DD vardır.

Hp, Dex, Ac Sc leri vardır (23 Tane)

Hp, Str +7 basılı 6 tane eziq item vardır.

Car Eskişehirden Yüz Yüze Satılacaktır MErkez..

Nick:SalmoneoS tur.

lwl 59 du ama düştü %98

İletişim:genc26esk@hotmail.com

PArdon Car Pathostadır.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 27 Eylül 2008; 11:34:22 >
  • Bende sabah 7 gibi dc yedim ama neyseki param vs. hiç bir şey gitmedi.Geçmiş olsun sana
  • valla beyler ben anlamadım gitti nasıl bir iştir. artık bırakamıyacaz mı oyunda yavss
  • gecmıs olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Pet_Mage_

gecmıs olsun

saol dostum ama bu gidiş pek gececek deil buna bi önlem mi alınıyorsa ne oluyorsa olsun artık ... Herkesin emegine böle beleşten konmak bence hiç hhoş bişi deil
  • bi arkadaşın başına daha gelmiş G.O.
    http://forum.donanimhaber.com/m_26775749/tm.htm
  • Eğer bi kaç kişinin başına geldiyse bundada bi iş vardır arkadaşlar. Aman merchant hack gibi başımıza dert olacak birşey olmasın.

Geçmiş olsun.
  • yazık ya knight oynyanlara
    merchanttan zaten emeklerı gitti
    simdi de yeni bir hack
    super oyun :D super sirket 6 aylık pre yi al 2 gun sonra hacked
  • valla beyler bilmiyorum ama simdi bizim basımıza gelen sey yarın sizlerin basına gelmez diye bir sey yok.. Akaradaki Orc Hirosimayla konustum. Bana hack yemişsindir dedi. Ondan baska da bi acıklama yapmadı. Bi ilgilenirim fln filan hiç bişi yok nasıl bi iş. Anlamadım gitti.
  • bende bırakıyorum charı satcam charda 2 gb gitmis o kadar itemler vardı 2 tane uniq item vardı kilitli degildi almamıslar pp dual 8 md 8 chitinlerim gitmesinde :) 8 paper setim giderse gitsin:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.