Şimdi Ara

Beş karısı var, her akşam biriyle...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ABD’deki TLC Televizyonu, yeni program serisinde izleyicilerine poligamiyi (çokeşlilik) benimseyen aileleri tanıtıyor.

Kanal, bu konuya ilişkin “Benim Beş Karım” adlı son programını Utah Eyaleti’nde yaşayan ve 5 karısı olan Brady Williams’a ayırdı. 5 kadından 24 çocuğu bulunan Williams, programda evdeki herkesi mutlu etmeye çalıştığını ve her akşam bir başka karısıyla aynı yatağı paylaştığını anlattı. Bu, Williams’ın eşlerine 5 akşamda bir sıra geliyor anlamına geliyor. Tabii bu durumda Williams’ın karıları çoğu akşam kendilerini yalnız hissediyor.

Williams’ın eşlerinden biri olan Robyn, diğer kadınlara ve kendisine Noel’de, üzerinde Brady Williams’ın görüntüsü olan ve onunla aynı boyda yastık yaptığını ifade etti. Robyn, “Yastıkların her birinde 5’imizden birinin adı yazıyor yani onun bizimle olmadığı akşamlarda bu yastığa sarılıp uyuyoruz” dedi. Kadınların çok iyi geçindikleri zamanlar olduğu gibi kıskançlık krizleri geçirip birbirlerine girdikleri zamanların da olduğu belirtildi.

kaynak :http://www.haberturk.com/polemik/haber/878389-bes-karisi-var-her-aksam-biriyle

------------------------------------------

Bence bu adam kesin türkiye'ye geldi , güneydoğu bölgelerinde turistik ziyaretlerde bulundu ve dedi ki : benim neyim eksik ??

• Elin gavur,kafir ülkesinde 5 kadınla evlenilebiliyor benim müslüman ülkemde dinimin izin verdiği 4 kadınla evlenemiyorum.Yazıklar olsun
  • Kalan 2 günde de Elizabeth mi?
  • Koskoca adamlar sabah sabah kalkıp biliblilbilibli yapıyorlar demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Kalan 2 günde de Elizabeth mi?

güzel tespit
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Elin gavur,kafir ülkesinde 5 kadınla evlenilebiliyor benim müslüman ülkemde dinimin izin verdiği 4 kadınla evlenemiyorum.Yazıklar olsun

Birader 4 kadinla evlenip ne yapacaksin? 21. Yuzyildayiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Elin gavur,kafir ülkesinde 5 kadınla evlenilebiliyor benim müslüman ülkemde dinimin izin verdiği 4 kadınla evlenemiyorum.Yazıklar olsun

her akşam aynı yemek yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

quote:

Alıntıları Göster
    dırdırdan ölur lan adam
  • Bencede ayni sistem Turkiyeyede gelsin en yakin zamanda

Wtf?
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Evi kümese çevirmiş. 5 kadınla evlenmeye izin veriyor muymuş yasalar. Vay arkadaş.

• quote:

Evlenmene gerek var mı ? istersen 10 tane kadın bul kendine kadınlar karşı çıkmadıktan sonra sorun yok dost hayatı yaşayabilirsiniz kimse karışmaz fakat dediğin gibi evliliğe izin verilse kimse Türkiyede eşine sormaz çok eşliliği ister misin diye bu yüzden bu şekilde devam etmeli . Bu adamın 5 kadınlada resmi nikahı olduğunu mu sanıyorsun?

• Bi mormonlar bi de çok eşli müslümanlarda zeka yok arkadaş nası katlanır insan 5 ayrı tribe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

dırdırdan ölur lan adam

Alıntıları Göster
    Açıkçası ben de bir erkek olarak isterdim.Her akşam farklı olsun bir akşam sarışın , bir akşam kızıl bir akşam esmer falan ama insan olarak düşündüğüm zaman tek eşlilik her zaman daha iyi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

dırdırdan ölur lan adam

Alıntıları Göster
    Müslümandır. Şaşırılacak bir şey değil. Amerika'da da bolca Müslüman mevcut.

@HEISENBERG

Eğer 1. dereceden akrabaların aynı şekilde bir adamla bu şekilde evlilik yapsaydı ve sen bir adamın 3. karısının bir çocuğu olsaydın ne düşünürdün? Şimdi bana boşuna benim annem ağzını topla vs. yazma. Senin evleneceğin kadınlar da geleceğin anneleri olacak ve senin gibi çocuklar yetiştirecekler. Ama sizlere göre kadın, gereksiz bir varlık, kullan at bir paçavradan ibaret, öyle değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Kedi hergün pilav yemez olacaktı o.
  • Adana sandim geldim
  • Dinde 4 eşlik olmasının sebebi bu işte erkek milletin karısına kızına göz koymasın diye ve kadını mutlu etmesini istemiştir bakabiliyorsan alabilirsin.
    Not:kendi görüşümdür.
  • quote:

Adam sizi trollüyor,siz yok efendim 'onun 3.çocuğu olsan' falan filan
  • quote:

quote:

Yuzyilla ne alakasi var
  • Dini konulara bağlamaya çalışan olmus ama bilmedikleri konu hakkında sacmalamasinlar.

Her bir esine aynı ilgiyi eşit seviyede tutabiliyorsan evet var boyle bir iznin aksi takdirde kul hakkına giriyorsun.

Suan 3-4 eşi olan kac kisi yapabilecek bunu? Doğu'da gidin bakın bakalım. Amac dinen izin mı yoksa uçkuru mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.