Şimdi Ara

BEYLER %50 HUKUK GELİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sosyal:23
    Mat:7
    fen:3 lys kısmına çok iyi hazırlanarak 40 bine girebilir miyim tm3te?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakancık -- 14 Mart 2017; 1:37:48 >

• imkansız degil bence çekebilirsin
    edit: ama ciddi anlamda baya bi saglam calısman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi At Tarağı -- 14 Mart 2017; 1:38:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı okudum netleri okumama gerek yoook gelir gelir gelir kardeşm edebiyattan vursan her şey gelir

• At Tarağı kullanıcısına yanıt
    İnşaallah. ygs5 en kötü 200k gelirse olur diye düşünüyorum. Arkadaş 2016 da 300k dan 40k ya çekmişti tm3te.
  • Hakancık H kullanıcısına yanıt
    hocam 40kya falan rahat çekersiniz aslında edebiyat sayesinde sıkmayın hic canınızı calısmaya devam

200k gelirse eger ciddi bir calısmayla 20ye falan da cekilebilir bence imkansız degil örnekleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi At Tarağı -- 14 Mart 2017; 2:11:53 >
  • Saydo34 kullanıcısına yanıt
    İnşaallah hocam bakalım. Edebiyatıma güveniyorum geçen seneden var biraz sadece eser özetleri sıfır halledecem inşallah. Eyvallah yorumun için.
  • Tabikide cekilir bende inanmiyodum arastir bak 700k dan 40k ya ceken kisinin sonuc belgesi falan var ama baya kasman lazım yani

• beyler çekilir de kaynak öneriniz var mı? edebiyat konu anlatım için özellikle. limit soru bankası çözülmeli onu biliyorum mat 0 coğrafya bitik ama ona da yine bi kitap lazım sanırım.

bu arada konuyu açan arkadaşla aynıyız ben seni 8 puan geçmişim benimde hedef %50 hukuk
  • Lighting2 kullanıcısına yanıt
    yayın denizi tek konu anlatım var onu öneririm edebiyat icin

• At Tarağı kullanıcısına yanıt
    limit el kitabı yeterli olmaz mı
  • Lighting2 kullanıcısına yanıt
    hocam benim pek bilgim yok açıkcası edebiyat konu anlatımlı kitaplar hakkında. limitin soru bankası oldukca kaliteli ama konu anlatamını bilmiyorum maalesef

• Matı yukseltmeye bak lys de en azindan 20 de sabitle.edebiyat gercekten cok önemli bak hukuk icin olmazsa olmaz 50 yi gecmeye bak.bunlari sağlarsan imkansız deil.kolay gelsin dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.